Порошенко прибув до США

Вівторок, 20 червня 2017, 11:10
Головна мета візиту Президента України - зустріч з Президентом США Дональдом Трампом
Порошенко прибув до США

В поїздці Петра Порошенка супроводжують  Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін і Надзвичайний та Повноважний Посол України в США Валерій Чалий, - повідомляє «Справжня Варта»

Першим пунктом у програмі візиту стало вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість людей у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти у світі людини, яка б нас не любила, не поважала та не віддавала данину нашому народу», - зазначив Президент.

Глава держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування, й подякував українській громаді США за значні зусилля та єдність.

«Усе, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою - діаспора й так робить все, що може», - сказав Президент.

Він зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку та допомогу в лікуванні й реабілітації.

Глава держави наголосив, що спільними зусиллями, разом із українцями в усьому світі, нам вдалось не просто зупинити російську агресію, а не дати здійснитись планам Путіна щодо відновлення російської імперії. Петро Порошенко підкреслив, що за три роки вдалось відродити нову потужну українську армію, яка набула унікального досвіду.

Президент висловив впевненість у тому, що саме це і є гарантією незалежності України, свободи та демократії. Петро Порошенко подякував волонтерам за підтримку й допомогу українському війську.

Президент також наголосив, що війна не є приводом для того, щоб не проводити реформи. «Усі наші партнери - Сполучені Штати Америки, Європейський Союз, Австралія, Японія, МВФ, Європейський банк реконструкції та розвитку - всі стверджують, що ми зробили більше реформ, ніж за 23 роки до цього», - зауважив він.

За словами Президента, в державі впроваджується реформа децентралізації, зроблені величезні кроки у завершенні судової реформи, запущена система державних закупівель ProZorro.

При цьому Глава держави назвав найбільшим досягненням запровадження безвізового режиму для українських громадян з Євросоюзом. «І це не просто право на перетин кордону. Це остаточне farewell російській імперії та повернення нашого народу до європейської родини», - додав він.

Петро Порошенко підкреслив, що цього також вдалось досягти завдяки спільним зусиллям і підтримці української громади за кордоном.

Як раніше писала «Справжня Варта», Президент України Петро Порошенко 19 червня відбув з робочим візитом в США.

Раніше повідомлялося, що зустріч Петра Порошенка і Дональда Трампа відбудеться 20 червня. Цього ж дня Порошенко також зустрінеться з віце-президентом США Майком Пенсом, а також з американськими міністрами енергетики та економіки.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments