Яблука влітку не подешевшають. Ціни на овочі не підвищаться

Середа, 17 травня 2017, 14:07
Ціни від 15 до 22 гривень протримаються до початку осені
Яблука влітку не подешевшають. Ціни на овочі не підвищаться

Таку думку висловив аграрний експерт Денис Марчук.

«В Україні істотно подорожчали і продовжують дорожчати яблука. Якщо в березні кілограм яблук коштував 10-15 гривень, то сьогодні за кілограм яблук доведеться віддати від 15 до 22 гривень. З огляду на, що перші врожаї яблук літніх сортів збирають аж до середини липня і те, що на ринок вони надійдуть в недостатній кількості, тому сільгоспвиробники вважають за краще вирощувати яблук пізніх сортів, то сьогоднішні ціни на яблука протримаються до серпня », - сказав Д. Марчук в коментарі Голос UA.

Він зазначив, що в Україні почнуть дешевшати овочі.

Марчук: «Ціни на тепличні овочі ще знизяться на гривню-дві, а далі зупиняться, тому що вони вже і так досить низькі. За останні два тижні мінімальна вартість огірків впала з 30 грн / кг до 12-14 грн / кг, максимальна - 40 грн / кг до 25 грн / кг. Редис сьогодні можна купити за 10-12 грн за кілограм».

Як раніше писала «Справжня Варта», ціни на фрукти можуть виявитися вище торішніх приблизно на 30%.

Причини - квітнева негода і комерційний інтерес агравиробників її як найвигідніше використати.

Таку думку висловив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За його словами, урожай як ягід, так і кісточкових виявиться набагато менше, ніж рік тому, з іншого, - вважає, що ситуація не настільки критична, як кажуть аграрії. "За нашими даними, немає такого, щоб всюди" все пропало ", але аграрії мають комерційний інтерес драматизувати наслідки негоди - для обґрунтування більш високих цін на фрукти, - вважає Дорошенко. - Ціни можуть виявитися вище торішніх приблизно на 30%.

comments powered by HyperComments