Грошi

11:36
Підвищити купівельну здатність пенсіонерів український уряд вирішив, підвищивши їм розмір соціальних виплат. Аж на цілих 7.50 грн.
09:25
Два банки – власність українського уряду, шістнадцять належать іноземним акціонерам, і лише дві фінустанови виявилися українськими приватними банками. Це двадцятка банків, які сьогодні впевнено тримаються на плаву.
12:35
Депозит в обмін на машину, яка купувалася в кредит, а якщо сума дозволяє – можна обміняти і на квартиру або земельну ділянку в престижному місці. Українські банки замість грошей видають внески натурою.
10:27
Активний експорт, скорочення посівних площ і недовироблення в минулому сезоні може стати причиною того, що цукор зникне з прилавків магазинів.
09:26
Готівкова американська валюта в Харкові крок за кроком поступається гривні. За минулу добу долар схуд ще на декілька копійок.
14:26
Банк «Надра», в якому НБУ 10 лютого ввів тимчасову адміністрацію, сьогодні вимушений був закрити 77 своїх відділень по всій території України.
13:31
Перед подорожчанням не накуришся. Слідом за підвищенням цін на енергоносії, з 1 квітня може підскочити ще й ціна на сигарети.
10:37
За станом на 9:30 16 березня в декількох обмінних пунктах в центральній частині Харкова зафіксована ціна покупки американської валюти на рівні 8.00 грн./дол.
08:39
Національний банк України встановив офіційний курс гривні до іноземних валют на понеділок, 16 березня.
13:24
Мабуть, менше за все в кризу людям хочеться заводити дітей, міркує журналіст Time Шон Грегорі. Згідно даним агентства Nielsen Co, протягом перших двох місяців цього року продажу товарів в категорії «сімейного планування» (презервативи і протизаплідні засоби) зросли на 10.2%. Втім, справа ще і в тому, що під час рецесії споживачі більш схильні до домосідства – аналітики називають це «ефектом кокона». Проведення часу вдома допомагає зекономити на розвагах, оскільки їх замінює секс.