Харкiв

10:58
4 березня в Харкові відбулися збори лідерів громадських організацій, які не увійшли до формованої при облдержадміністрації Громадської ради. Цивільні активісти вирішили консолідуватися навколо процесів підвищення конкурентоздатності регіону.
17:00
4 березня в Харківському кризовому інфоцентрі відбулася прес-конференція стосовно територіальної оборони Харкова за участі бійців «Східного корпусу».
23:15
3 березня біля намету на площі Свободи координатори харківського Євромайдану оголосили свою заяву стосовно теракту, який стався 22 лютого.
22:20
3 лютого в Харківському кризовому інфоцентрі пройшла прес-конференція за участі волонтерів групи «Help Army», які розповіли про те, як мають себе поводити харків’яни в умовах терористичної війни.
11:57
З Харківської двадцять п’ятої клінічної лікарні сьогодні мають виписати ще одного постраждалого під час вибуху на Маршала Жукова 22 лютого, повідала про це Світлана Горбунова-Рубан, віце-мер міста.
14:09
Син екс-депутата Верховної Ради і лідера харківських комуністів Алли Александровської зараз знаходиться у Бєлгороді, звідки координує дії так званих "харківських партизан". Такі відомості оприлюднили журналісти ТСН.Тиждень.
14:02
Медики оцінюють стан усіх людей, які постраждали під час вибуху бомби біля Палацу спорту 22 лютого, як задовільний. За словами віце-мера Харкова С.Горбунової-Рубан, усі вісім людей, які залишаються в лікарнях міста, досі потребують нагляду медиків.
12:16
1 березня на площі Свободи пройшло недільне віче, на якому говорили про захист Харкова та права міліції.
23:01
1 березня біля пам’ятника Шевченку пройшла поминальна панахида за російським опозиціонером Борисом Нємцовим, якого нещодавно було вбито в центрі Москви.
23:12
28 лютого в незалежному культурному центрі «Indie» учасники групи «Харківські моняки» розповідали про видатних жінок, рекламу та освіту того часу. І все це – навколо історії Харкова ХІХ – початку ХХ століття.