Харкiв

10:23
Виконком Лозівської міськради опублікував розцінки на навчання в школах естетичного виховання (музичні та художні школи), які підпорядковуються відділу культури міськради.
08:14
3 жовтня розпочався ремонт залізничних колій. У зв’язку з цим змінився рух залізничного транспорту:
12:51
Здобувати свою першу перемогу письменники будуть у двобої зі «Збірною музикантів Харкова». В цьому унікальному футбольному матчі візьмуть участь автори збірки «Письменники про футбол. Літературна збірна України», гра розпочнеться 7 жовтня о 14:00 на ОСК «Металіст», поле № 14, Дитячої академії клубу.
12:38
Фотограф безмежно закоханий у природу, а ще більше, у метеликів і птахів. Олексій Довбня годинами вичікує красивого кадру, тобто коли метелик або інша комаха сяде на квіточку, розгорне крильця, або призупинить швидкість свого польоту наближаючись до барвистих пелюсточок, всередині яких захований пахучий нектар.
22:37
Представники Харківської міської ради відмовились реєструвати повідомлення про акцію, пояснюючи це тим, що вони не встигають відрядити на місце подій загін міліції. Організатором акції був Харківський осередок молодіжної громадської організації «Молода Просвіта».
10:35
Виконком Лозівської міськради затвердив «Порядок надання дозволу на розміщення технічних елементів на житлових будинках та спорудах комунальної власності». За словами спеціалістів, метою нововведення є намагання запобігти протіканню покрівель.
23:42
У Лозовій затримали двох оперативників міського відділу міліції у справі Ласло Коломпарова, який загинув внаслідок падіння з вікна місцевого міськвідділу.
12:15
25 вересня та 2 жовтня 2011 року за підтримки Оржонікідзевської районної організації Народного Руху України м. Харкова активісти Харківської міської організації «Молодий Народний Рух» в Орджніківзевськоїму районі м. Харкова провели громадську акцію «Дерево Ботхі».
09:05
14 жовтня у Харкові вшанують пам'ять вояків Української Повстанської Армії. Заходи відбуватимуться у парку "Молодіжний", біля каменю УПА. О 15.00 вшанування загиблих упівців розпочне Конгрес Українських Націоналістів, о 18.00 низку заходів продовжить Спілка Української Молоді, о 18.45 місцем зібрання буде Сад ім. Т.Г. Шевченка (біля Кобзаря).
16:32
У Харкові члени Молодого Руху долучились до очищення дупла величезної тополі, що росте неподалік Московського проспекту.