Харкiв

10:11
Виборча кампанія в Харкові почалася і обіцяє бути гарячою. Днями в Харкові з'явилися рекламні щити «Викликаю на дебати головного злодія з мерії», які не простояли і доби.
21:10
У Харкові ще у сорокових роках минулого сторіччя біля будівлі колишнього «Гірничого технікуму» звели два монументи на честь шахтарів. Минув час, технікум став комп’ютерним коледжем, а хлопець з дівчиною, зроблені з каменю, так і залишилися стояти на місці. Креативні городяни, згідно з проектом «Мансарда Єрмілова-Косарєва», забажали створити конкурс на розпис вуличної скульптури.
18:21
Інцидент стався на шляху Харків-Сімферополь, там де поворот у напрямі міста Південного. В аварії загинула людина. Вона померла у швидкій.
17:35
Сайт правоохоронних органів Львівської області розмістив фоторобот убивці, який 10 липня у Харкові вбив представників Укрпошти. У цій пригоді загинуло троє людей.
14:10
На 6 серпня районні військкомати Харківської області виконали 35% плану шостої черги часткової мобілізації. Про це повідомили в регіональному медіа-центрі Міноборони України.
11:08
У Харкові почастішали випадки примусової мобілізації у вигляді так званого «вуличного сафарі» - спільних рейдів співробітників міліції та військкоматів. «Самопоміч» категорично засуджує такі дії та вимагає від правоохоронних органів забезпечити дотримання чинного законодавства про мобілізацію та демобілізацію.
20:16
Прокуратура наполягає на усуненні Поздєєва з посади.4 серпня суд Дзержинського району міста посадив Поздєєва, директора парку Горького, під домашній арешт. Термін – 2 місяці, з восьмої вечора до восьмої ранку.
19:31
Незабаром Харківщина ризикує залишитися без газопостачання - таку заяву сьогодні зробили харківські газівники. У «Харківміськгазі» стверджують, вже близько місяця вони не отримують коштів на ремонт устаткування і модернізацію мереж, а головне, на виплату зарплат співробітникам.
18:10
Сьогодні в суді Фрунзенського району проходило засідання у справі про вибух біля Палацу спорту, в результаті якого загинуло четверо і постраждало дев'ятеро людей. Повідомляє сайт "Дозор".
15:45
4 серпня під час прес-конференції директор департаменту науки та освіти Анатолій Бабічев розповів про реформи в сфері освіти.