Харкiв

20:01
Декілька десятків людей зібралося на мітинг проти політичних репресій.
14:34
Завтра в Харкові стартує дводенний Вікімарафон, приурочений до дня створення україномовної Вікіпедії.
14:01
Йому було 18 років, він навчався в університеті радіоелектроніки. Його відрахували із ВИШу. Йдеться про студента, який випав з вікна гуртожитку на Олексіївці.
12:43
У Харкові під час пожежі загинув чоловік. Це сталося вночі 29 січня у дачному кооперативі «Дружба колективу» (пр. Науки,65).
11:26
Біля станції метро «Ботанічний сад» жінку збило авто. Постраждала порушила правила, оскільки поспішала на маршрутку.
10:36
Зараз з приміщення архіву евакуювали працівників та відвідувачів. Спеціалісти зайняті пошуком вибухівки.
17:28
"Я не вірю, що спроба проведення обшуку була випадковою, я не вірю, що старший слідчий податкової міліції, який писав клопотання до суду щодо отримання дозволу на обшук, не розумів, що він просить провести його на третьому поверсі. При чому не вказуючи приміщення юридичної особи, де цей обшук має проходити".
15:28
Під час прес-конференції, присвяченій проекту «Родинне коло», була порушена проблема байдужості держави до сімей загиблих.
15:17
Індійські партнери співпрацюють із чималою кількістю харківських промислових підприємств таких, як «Електроважмаш», «ФЕД» та інш. Крім того, у вищих навчальних закладах Харківщини навчається близько двох тисяч індійських студентів, які переважно опановують медичні та IТ- спеціальності. Усе це співробітництво слід продовжувати і надалі.
14:18
Мова йде про інкасаторську автівку, яка перекрила рух трамваїв на Холодній горі.