Кримiнал

15:19
Технічний директор соціальної мережі «Вконтакте» Микола Дуров заявив, що правоохоронні органи у Києві вилучили сервери компанії.
11:29
Вихованці Козачого кадетського корпусу заявили про знущання. Діти стверджують, що їх примушували працювати, а гроші віддавати гетьману. Цей "кадетський корпус" створено "Южнорусским казачеством" - проросійською організацією, яка не має жодного стосунку до козацтва українського, натомість мавпує козаків імператорської Росії.
15:34
У місті Глухів Сумської області вбито відому біатлоністку 28-річну Олену Демиденко.
14:07
Студентка-першокурсниця одного з харківських ПТУ розбилася на смерть, коли випадково випала з вікна на четвертому поверсі студентського гуртожитку.
12:53
Відомий український музикант збив на пішохідному переході сімейну пару з дитиною. Відразу після події Скрипка викликав швидку та міліцію. На місце ДТП приїхало багато його знайомих-байкерів.
14:21
23-річний чоловік, підозрюваний у вбивстві трьох дівчат у Новій Водолазі, повісився 17 червня близько 13.30 на віконних гратах камери за допомогою простирадла.
12:33
Пасажира столичного метро, який потрапив на колії, врятувати не вдалося.
14:40
У Харкові заарештовано двох міліціонерів Державної служби охорони, які в ніч з 12 на 13 червня приїхали за сигналом «Тривога», що надійшов на пульт МВС.
13:57
В Одесі переповнена пасажирами маршрутка № 156 на Черемушках загорілась на ходу.
16:03
8 червня біля станції метро «Дарниця» у Києві група осіб напала на журналіста інтернет-видання LB.ua (у друкованому варіанті колись мало назву "Лівий берег"), виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) Георгія Ермана.