"Суперваж" з Харкова переміг на турнірі на призи братів Кличко

Четвер, 24 серпня 2017, 18:33
Українські боксери посіли перше місце в медальному заліку, завоювавши чотири золоті нагороди

XIX Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличко пройшов днями в місті Бердичів Житомирської області. Його учасники - боксери з 13 країн світу, - повідомляє «Справжня Варта»

Харків’янин Дмитро Галаган здобув "золото"у суперважкій ваговій категорії понад 91кг. У фіналі Дмитро одноголосим рішенням суддів 5:0 переміг киянина Данила Дударя.

Цей турнір був одним з етапів підготовки молодіжної збірної України до чемпіонату Європи, який в жовтні цього року відбудеться в Туреччині.

Як раніше писала «Справжня Варта», харківські боксерки увійдуть до складу збірної України на чемпіонати Європи та світу.

Склад збірних жінок та юніорів буде сформовано по результатам змагань у Харкові. Кубок України з боксу серед жінок, а також чемпіонати України з боксу серед юніорок та молоді  пройшли з 16 по 20 серпня в Школі вищої спортивної майстерності.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».