Новости на главную

11:33
ЦВК призначила вибори на грудень поточного року, які мають відбутися в 41 об’єднаній територіальній громаді.
17:32
Переможців та лауреатів щорічного конкурсу «Молода людина року - 2016» нагородили у Харківській міській раді. У числі переможців - п'ятиразовий чемпіон ХV Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, рекордсмен Європи та світу з плавання Максим Крипак
15:24
В.о. голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична розповіла, що дасть регіону меморандум про співпрацю, підписаний в рамках VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» між ХОДА, Харківською обласною громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців» і Представництвом Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE).
11:12
Мова йде про аптеку, розташовану за адресою: пр. Тракторобудівників, 105.
08:37
Теплу воду в системи централізованого опалення харківських домівок запустять, як тільки середньодобова температура протягом трьох днів буде триматися на рівні 8-ми градусів вище нуля.
13:26
У Харкові в ніч на 29 вересня вандали осквернили пам'ятник загиблим під час теракту, встановлений біля Палацу спорту. Про це повідомили очевидці в соцмережах. Пам'ятний знак облили червоною фарбою.
16:49
28 вересня о 02:03 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу, що сталась у дворі дванадцятиповерхового житлового будинку по вулиці Героїв Праці у Харкові.
15:11
Покровський ярмарок пройде з 3 по 11 жовтня в саду ім. Шевченка, на алеях біля пам'ятника м'ячу.
12:56
Оголошується конкурс на здобуття стипендій в Університеті Тарту Нарва Коледж (м. Нарва, Естонія).
12:35
Молоджіна організація ФРІ почала серію воркшопів для молоді, яка бажає креативно писати, та створювати "вірусні" пости у соціальній мережі