Новости на главную

12:24
У зв`язку із трагічною подією, яка сталася за участю співробітників патрульної поліції міста Дніпра, святкування річниці патрульної поліції міста Харкова переноситься. Про дату проведення урочистого заходу буде повідомлено пізніше, йдеться на офіційній сторінці патрульної поліції Харкова у Фейсбуці.
09:39
IV Освітній проект «Ніч науки» пройшов 24 вересня в Харкові.
12:37
Головною метою ярмарку є демонстрація досягнень харківських аграріїв і реалізація врожаю 2016 року харків'янам і гостям міста за цінами, які на 10-15% нижчі за середні по області.
14:38
Про це в. о. голови ХОДА Юлія Світлична заявила 23 вересня в ході прес-конференції на VIII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».
13:59
Глава Адміністрації Президента України відзначив високий рівень міжнародного представництва на форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».
09:06
Конкурс «Протидія корупції в Харківській області» проводить Відділ з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні у співпраці з ХОДА.
23:02
Шестеро жителів Вовчанського району Харківської області померли в результаті вживання алкогольних напоїв сумнівного походження.
20:03
Про це йшла мова під час зустрічі керівника ХОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Албанія в Україні пані Шпресою Куретою.
10:07
На цій вулиці трамвай вкрай необхідний.
09:41
У зв'язку з аварійним ремонтом тепломережі до 27 вересня перекрита ділянка спуску Весніна в Харкові.