Новости на главную

19:06
Призначення Юрія Луценка вітають американці та критикують активісти, а він сам «хотів би говорити про підвищення зарплат».
08:52
Таблички змінять на п’яти станціях метро, отримають нові назви чотири райони та гідропарк. Жителі вулиць звикатимуть до імен сучасних героїв.
19:59
Сьогодні в ХОДА під головуванням віце-губернатора Михайла Черняка відбулося засідання комісії з декомунізації топонімічних об'єктів міста Харкова та області.
19:38
У цьому році пожежники створили профспілку задля захисту власних прав. Проте їх керівництво всяко перешкоджає діяльності цієї організації.
16:46
У Харкові представили Почесного Консула Республіки Франція. Обов’язки взяв на себе харківський бізнесмен і волонтер Сергій Політучий.
13:59
Експерти знайшли детонатор і магніти боєприпаса, а тому змогли його ідентифікувати.
11:27
Під час урочистого покладання квітів виникло кілька потасовок між людьми з українськими і червоними прапорами.
20:08
З п'ятисот претендентів в харківський «КОРД» на сьогодні відібрали 35 бійців, повідомляє прес-служба Національної поліції в Харківській області. Сертифікати бійцям вручив особисто Арсен Аваков
18:48
Стартувала кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих та їх родин про гарантовані державою пільги та права.
17:35
Прес-служба ГУ ДФС Харківщини передає, що новопризначений керманич, користуючись нагодою, здійснив «ревізію» Харківської ОДПІ.