Новости на главную

19:22
Розпорядження «Про перейменування об'єктів топоніміки населених пунктів Харківської області» опубліковане на сайті Харківської обласної державної адміністрації.
13:48
17 травня перший заступник голови ХОДА взяла участь в урочистостях з нагоди Дня науки.
09:37
У місті Харкові нові назви отримали вулиці, райони, сквери і станції метро.
18:37
Лідер фракції «Об'єднання «Самопоміч» в міськраді Тарас Сітенко відповів на звинувачення і різку риторику мера Харкова Геннадія Кернеса стосовно членів партії.
17:58
Під час шостої позачергової сесії Харківської міської ради сьомого скликання внесено зміни до бюджету міста на поточний рік.
15:32
Під час засідання позачергової сесії міськради депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» наголосив на недопрацьованості питання, проте більшість його не підтримала. 
12:43
У сесійному залі міськради позачергово зібралися депутати.
18:46
Сьогодні в Київському райсуді Полтави проходило чергове засідання у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса та двох його охоронців.
14:08
Урядовці просять внутрішньо переміщених осіб, що досі не отримують державну допомогу, повідомити про це управління Пенсійного фонду або соцзахисту.
09:59
Прем'єр-міністр разом з керівниками області відвідав Шебелинський газопереробний завод і Червонодонецьку дожимну компресорну станцію (ДКС).