В Лозовій відбулась зустріч народного депутата України Ігоря Швайки з виборцями

Понеділок, 15 квітня 2013, 00:36
13 квітня 2013 року в приміщенні Лозівського міського будинку культури відбулася зустріч народного депутата України від ВО «Свобода» Ігоря Швайки (за яким у фракції закріплена Харківська та Луганська області) з виборцями Лозової.
В Лозовій відбулась зустріч народного депутата України Ігоря Швайки з виборцями

Як відомо, напередодні зустрічі,  в рамках загальноукраїнської акції «Вставай,  Україно!» в Харкові  відбувся багатолюдний мітинг. Не секрет, що активну протидію заходу опозиції чинила місцева влада. Народний депутат України Ігор Швайка ознайомив присутніх з деякими подробицями цього протистояння. Зокрема те, що влада залучила для блокування мітингу до 4 тисяч працівників комунальних служб, та велику кількість комунального транспорту. Все це, на думку І. Швайки, тільки сприяло опозиційного заходу, адже люди, бачачи таку «істерику» влади,  вважали за необхідне долучитися до мітингу, зовсім не маючи такого наміру до його початку.

Акція «Вставай, Україно!» триватиме і надалі. На черзі – Полтава, Чернігів…

За словами депутата, «Вставай, Україна!» має на меті сприяти реалізації 3-ох основних завдань, а саме: 1. Усунути режим Віктора Януковича.

2. Побудувати ті чинники, які не дозволять Партії регіонів знову повернутися до влади.

3. Привести до влади нових політиків

В своєму виступі народний депутат докладно зупинився на нюансах роботи українського парламенту: відзначив позитивні наслідки запровадження персонального голосування, навів приклади співпраці комуністів з регіоналами (завжди дисциплінована фракція КПУ за соціальні закони, які є центральними в їхній же програмі, але зовсім не потрібні партії влади, не додає рівно стільки голосів, щоб вони успішно провалювалися), зазначив ті закони, які ВО «Свобода» підтримала, а також законопроекти, які були розроблені опозицією, але поки що не мають можливості бути прийнятими Верховною Радою.

Разом з тим Ігор Швайка розповів про дії влади, які не сприяють розвитку нашої держави, а часом і відверто йому шкодять. Зокрема, він повідомив про таку ініціативу Кабінету міністрів України як  оптимізація  мережі закладів культури, естетичного виховання, фізичної культури і спорту з урахуванням демографічної ситуації в Україні. Під цим розуміється радикальне скорочення бюджетного фінансування клубів, бібліотек, дитячих шкіл естетичного виховання, включаючи музичні та художні школи і так далі. По суті, мова йде про знищення культурної сфери нашої країни.

Торкаючись теми видобутку сланцевого газу, народний депутат зазначив, що для відповіді на питання, чи буде це виробництво позитивом для України, необхідно чітко усвідомлювати його відповідність таким чинникам, як екологічна безпека, економічна доцільність та правові норми. На жаль, влада усіляко ухиляється від надання будь-якої інформації щодо даного видобутку, а це, відповідно, породжує недовіру до проекту  та  появу різноманітних чуток.

Наприкінці зустрічі присутні мали можливість поставити запитання народному депутату України. Здебільшого вони стосувалися проблем, пов’язаних з «реорганізацією» «Укрзалізниці» (що для Лозової як залізничного вузла є вкрай болісною темою) та деяких законопроектів депутатів  ВО «Свобода».

Відео зустрічі з І.Швайкою

comments powered by HyperComments