ЛЮДСЬКИЙ ГОЛОС ІЗ ЦАРСТВА БРЕХНІ

П'ятниця, 29 серпня 2014, 21:55
З царства Путіна-Жириновського пролунав людський голос підтримки і схвалення української боротьби за незалежність. Це дуже мужній голос російських інтелектуалів, не заангажованих у політичні партії.
ЛЮДСЬКИЙ ГОЛОС ІЗ ЦАРСТВА БРЕХНІ

Цей голос дуже своєчасний і, коли хочете, доленосний. Він свідчить, що самопроголошені царі Росії, розпалюючи шовіністичні пристрасті в російських масах, на ділі мають серед свого електорату дуже поважну і цілком помітну опозицію.

Треба додати, що залякані справжнім фашистським терором інтелектуали Росії бояться приєднати свій голос до голосу інших інтелектуалів,мужніх та безкомпромісних, які розуміють, що на землі України йде боротьба за дальше безперешкодне панування зграї Путін-Медвєдєв-Жириновський, зграї абсолютно фашистського, гітлерівського зразка.

Російські інтелектуали-антифашисти цілком справедливо підкреслили у своєму зверненні до українців, що зграя Путіна тримається на брехні, винуючи український уряд і українську владу у фашизмі та русофобії. Мужні інтелектуали заперечують цей провокаторський маневр кремлівських Ґеббельсів.

І це є те, що сьогодні найпотрібніше в розвінчуванні кремлівської пропаганди.

Треба, щоб голос інтелектуалів Росії українські радіо та ТВ станції якнайширше пропагували не лише в Україні, але й у Росії. Брехня не може оплутувати чесних людей, а росіян тим паче, бо зграя Путіна-Жириновського хоче використати їх як рушійну силу для дальшого закріплення влади нечесної і антиросійської у своєму справжньому наставленні зграї.

Звернення російських інтелектуалів ставить під сумнів легітимність путінської коаліції, якщо вибори були нечесними й непрозорими. Ті, хто нечесно узурпував владу у своїй країні, на має жодного права накидати свої порядки іншим державам і народам.

Звернення російських інтелектуалів - на сьогодні перша ластівка щирого голосу розумних росіян. Треба сказати, що в Росії є більше опозиційних сил, які, однак, не виявили аж так щиро і так справедливо свого неприйняття путінської війни з Україною.

Сподіваймося, що перша ластівка не буде останньою і російська опозиція здобудеться на гучний голос у протистоянні зі зграєю Путіна-Жириновського.

Українці мусять знати і відповідно шанувати, хто ж ці правдолюби і правдошири у темному царстві брехні. Ці люди варті того, щоб їхню мужність і правдолюбство ставити у приклад не лише росіянам, а й широкому загалу планетян:

Не мовчи, коли, гордо пишаючись,

Велегласно брехня гомонить

І сичить у жовчі, мов гадюка в корчі, -

Не мовчи!”                                            

Іван Франко

Першою поставила свій підпис під зверненням до українців засновниця Московської Гельсінської Групи Людмила Алексеєва. За нею йдуть підписи доктора історичних наук Андрія Зубова, тоді екс-прем’єр-міністра РФ Михайла Касьянова, тоді професора Російської академії народнього господарсва і державної служби при Президенті РФ Георгія Сатарова і нарешті доктора історичних наук Московського Центру Карнеґі Лілії Шевцової.

Браво, правдолюби і правдоборці Росії!

Безумству храбрых поём мы песню!

comments powered by HyperComments