Міняймо правила гри!

Святослав Караванський  |  Понеділок, 31 серпня 2015, 11:14
Звідки беруться на Землі диктатори? Відповідати треба з дуже далеких часів, коли владу на Землі перебрали чоловіки: була жіноча влада - матріярхат – настав патріярхат.
Міняймо правила гри!

Добре, якби всі чоловіки були б такі, як Джордж Вашинґтон і думали так, як Джордж Вашинґтон. Алеж серед чоловіків є різні люди. Не всі такі, як Вашинґтон. Коли глянути на статистику злочинів, то бачимо, що серед убивць, грабіжників, злодіїв та навіть шахраїв чоловіки становлять 97 і навіть більше %.

На противагу чоловікам жіноцтво дуже мало схильне до злочинства. Так захотіла природа. Жінкам приділено функції, де не треба сили. Силу, щоб захищати жінок і дітей, довірено чоловікам. І такі чоловіки, як Вашинґтон так і вживають свою силу – захищають слабших. Але серед чоловіків є частина із злочинною психологією. І ця психологія штовхає їх не захищати слабших, а поневолювати їх. Першим ділом чоловіки із злочинною психологією поневолили слабших жінок, тоді стали поневолювати і своїх братів –чоловіків.

Постали на світі держави із самодержцями: фараонами, царями, диктаторами. Диктатори – це люди із злочинною психологією.

Візьмім Путіна. Це – убивця, яких світ не знав. Хто вбивав і вбиває російських дисидентів? Путін. Хто вбив польського президента і цілу польську делегацію? Путін. Хто хотів убити українського президента? Путін. Хто вбиває українське мирне населення Донецької й Луганської областей? Путін. Хто планує вбивати землян і надалі? Путін. Він про це відверто говорить усіма своїми законами.

Він і приклад для себе взяв з убивць минулого. Петро Перший – убивця. Йосип Сталін – убивця. А він бере приклад з їх,.

Виходить, що правила гри у світі не зовсім правильні, коли всю владу у світі довіряють чоловікам. Виходить, треба міняти правила гри. Треба чоловічу владу трохи зменшити, а саме розбавити її жіночою владою

Коли розділити у світі владу нарівно між чоловіками й жінками, то чоловікам із злочинною психологією буде важче захоплювати собі усю повноту влади.

Партія ХХІІ століття, яка має виникнути в Україні, саме і є партією зміни правил гри.

 Партія ХХІІ століття передбачає, що всі виборні органи влади мають складатися з двох частин; чоловічу половину й  жіночу половину.

Позатим, партія ХХІІ століття передбачає, що коли президент країни чоловік, то його заступник має бути жінка, а коли президент – жінка, то її заступник мусить бути чоловік.

І такий порядок має поширюватися на всі міністерства та інші органи державної влади.

В Україні зараз іде процес укладання нової Конституції. Саме зараз і є шанс змінити правила гри в Україні.

Мені скажуть, що це не так легко зробити, тим паче, що йде війна.

А я скажу: треба починати робити саме зараз, бо саме зараз Україна в центрі уваги світу. І світ має підтримати почин України й сам змінити правила гри, щоб перемогти ворога і чоловіків і жінок: царя Країни Убивць.

Murderland не має існувати на Землі.

Світ має раз назавжди спинити загрозу бути поневоленим дикунами Мьордерленду.

Слава новим правилам гри у світі!

Слава переможцям царя Мьордерленду!

  

comments powered by HyperComments