23 березня 2016

22:56
Прикордонники піймали порушника, який намагався вивезти 500 мільйонів рублів у Росію через пропускний пункт "Гоптівка".
16:57
Виступаючи перед співробітниками заводу «Турбоатом», Президент України Петро Порошенко розказав про роботу над збільшенням ефективного завантаження українських підприємств.
21:32
В Харківській області за даними на 1 січня 2016 року медики обстежили 2,5 тисячі демобілізованих бійців Антитерористичної операції.
18:10
Під час візиту до Харкова Президент України Петро Порошенко відвідав Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова, де поспілкувався з бійцями та працівниками.
14:29
Делегація на чолі з Президентом України прибула до Харківського університету внутрішніх справ (ХНУВС).
17:45
Петро Порошенко підкреслив, що Україна офіційно не визнає суд над народним депутатом, льотчицею Надією Савченко, а тому не чекає на вступу в силу вироку.
15:56
Порошенко вважає, що коаліція має «відкинути амбіції» і визначитись із кандидатурою прем’єр-міністра.
15:25
Президент відвідав Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» і разом з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом взяв участь у старті введення в експлуатацію установки «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується прискорювачем електронів».
14:56
Під час візиту до університету внутрішніх справ Президент України зауважив, що небезпека терактів існує у будь-якій країні світу.
13:18
Офіційно розпочався візит Петра Порошенка до Харкова. Супроводжує його посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.