Розвиток і реконструкція - головні напрямки бюджету-2017 на Харківщині, - Світлична (відео)

Четвер, 8 грудня 2016, 15:39
Підримка АТОшників, чорнобильців та малозапезпечених - ключові зміни, які внесли в бюджет року, що минає, на Харківщині.
Розвиток і реконструкція - головні напрямки бюджету-2017 на Харківщині, - Світлична (відео)

На цьому, зокрема, закцентувала увагу очільниця Харківської ОДА Юлія Світлична, підбиваючи підсумки VIII сесії обласної ради VII скликання.

Вона відзначила, що на для придбання та будівництва житла учасникам АТО виділили 6, 5 млн. грн. Крім того, депутати заклали фінансові ресурси на пільгове медичне обслуговування чорнобильців та збільшили фінансові ресурси на одноразову виплату жителям регіону, які знаходяться в складній життєвій ситуації.

Харківська губернаторка також прокоментувала ключові для розвитку області рішення, які були підтримані депутатським корпусом на 2017 рік.

Так, Світлична підкрслила, що вважає конструктивною роботою те, що при голосуванні за новий обласний бюджет було віддано 99 голосів «за» і 0 - «проти».

Очільниця ХОДА відзначила основні напрямки, на яких сконцетрується регіон в 2017 році: реалізація нових проектів з реконструкції та будівництва в медичній сфері, зміцнення матеріально-технічної бази сфери освіти.

«Вкладенням у розвиток і реконструкцію було приділено велику увагу в 2016 році. Цей напрямок - як соціально-економічного розвитку, так і зміцнення бази - буде продовжено, - сказала Світлична.

Також на цій сесії було прийнято рішення щодо пільгової компенсації проїзду для студентів у розмірі 500 тисяч гривень для комунальних вищих навчальних закладів.

"Так що студенти можуть не турбуватися, ми забезпечили їм пільговий проїзд у 2017 році», - додала очільниця області.

Вона також зазначила, що на даний момент бюджет затверджений у захищених статтях і буде коригуватися після прийняття головного фінансового документа держави. Проте, за інформацією керівника області, вже зараз можна говорити, що в 2017 році буде приділено велику увагу розвитку регіону.

Нагадаємо,  воїни АТО отримають пільгові квартири. На цю мету з обласного бюджету буде віділено 16,25 млн грн. Рішення прийнято за ініціативи голови ОДА Юлії Світличної. З них саме із обласного бюджету - 6,50 млн грн, -з інших джерел — 9,75 млн грн.

Дія програми, яку сьогодні прийняли депутати Харківської обласної ради,  розрахована на три роки. Так, у 2017-му на ці справи мають піти 32,50 млн грн, така сама сума закладена і на 2018 рік (по 13 млн грн із обласного бюджету, решта — із інших джерел). Таким чином на три роки у програмі закладено 81,25 млн грн для  поліпшення житлових умов учасників АТО.

Відзначимо, раніше на питанні про виділення 6,5 млн грн на програму пільгового житла для сімей учасників АТО до кінця цього року наполягала голова ХОДА Юлія Світлична. За результатами першого засідання комісією з розгляду та формування переліку об’єктів житлового будівництва для воїнів АТО погоджено для участі у програмі два житлові будинки в місті Харків по вул. Ньютона, забудовником яких є ПАТ «Трест «Житлобуд-1». Цінова пропозиція забудовника по цих об’єктах коливається в межах 9100 – 9700 грн за квадратний метр житла

 

comments powered by HyperComments