"Вільним лісорубам" з Докучаєва пред'явлений позов на 120 тис. грн.

Четвер, 30 березня 2017, 07:04
Вони без дозволів спиляли бензопилою майже 70 дубів та кленів на території Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва
"Вільним лісорубам" з Докучаєва пред'явлений позов на 120 тис. грн.

Харківська місцева прокуратура №6 повідомила про підозру за фактом незаконної порубки дерев (ст. 246 КК України) двом мешканцям області. Наразі бензопили, автомобіль та деревину вилучено та арештовано.Досудове розслідування триває, - повідомили в обласній прокуратурі.

Як раніше писала «Справжня Варта», банда селян порубала посадку. Їх було затримано в лісосмузі, розташованій в селищі Докучаєво.

Раніше Харківська місцева прокуратура №6 повідомила про підозру за фактом незаконної порубки дерев (ст. 246 КК України) двом мешканцям області.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Андрія Яковлева, восени 2016 року чоловіки (28 та 32 роки), не маючи на це необхідних дозволів, спиляли бензопилою майже 70 дубів та кленів на території Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Загальна сума завданих збитків перевищує 120 тис. грн.

 

comments powered by HyperComments