Засуджено інтернет-продавця

Четвер, 15 червня 2017, 19:02
Шахрай продавав людям товари, яких у нього не було
Засуджено інтернет-продавця

Оголошення про товари він розміщував на інтернет-сайтах, а після переказу грошей - зникав, - повідомляє «Справжня Варта»

Поліціянти викрили його у 23 таких епізодах.

За даними фактами слідчим були відкриті декілька кримінальних проваджень за ст. 190 (шахрайство) та 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Червонозаводський районний суд розглянув матеріали кримінальних проваджень та визнав чоловіка винним, призначивши йому покарання у вигляді 2-х років позбавлення волі.

Як раніше писала «Справжня Варта», шахраї відібрали квартиру самотнього харків'янина у Київському районі.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, прокуратура процесуально керує у кримінальному провадженні за фактом шахрайства (ч. 3 ст. 190 КК України). Під час досудового розслідування  встановлено, що після смерті власника квартири, який не мав спадкоємців, зловмисники підробили документи на ім'я підставної особи, зареєстрованої на території тимчасово окупованої території України. Потім у приватного нотаріуса в м. Києві вони оформили довіреність на право розпорядження майном. У подальшому це дало можливість продати нерухомість третій особі.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються особи, причетні до злочину.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments