Підвищення пенсій не впливає на розмір "зимової" субсидії - Рева

Понеділок, 23 жовтня 2017, 09:03
Органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року
Підвищення пенсій не впливає на розмір "зимової" субсидії - Рева

Про це під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева, - повідомляє «Справжня Варта».

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», - наголосив Міністр.

Крім того, Андрій Рева повідомив, що громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.

«Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію. Ми крок за кроком відновлює соціальну справедливість, максимально спрощуючи та удосконалюючи програму житлових субсидій», - зазначив міністр соціальної політики.

Щоб скористатися таким правом, громадянам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення лише з Декларацією про доходи, в якій зазначити вид доходу - пенсія, наприклад з 1 червня 2017 року. Тоді з 1 жовтня 2017 року таким українцям не враховуватиметься дохід за I і II квартал 2017 року, а братиметься до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Якщо ж людина стала пенсіонером, скажімо з вересня цього року, вона має змогу у грудні звернутися до управління соцзахисту з Декларацією про доходи і субсидію перерахують з урахуванням одного доходу - пенсії.

Як раніше писала «Справжня Варта», розмір зимової субсидії буде відбито у платіжках за опалення у листопаді.

Допомогу від держави всім субсидіантам нарахують автоматично.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments