На Харківщині видали «теплих» кредитів на 5,5 млн грн

Вівторок, 5 червня 2018, 18:21
Станом на 1 червня ОСББ та ЖБК області видано 23 «теплих» кредити на загальну суму 5,5 млн грн.
На Харківщині видали «теплих» кредитів на 5,5 млн грн

За аналогічний період минулого року було видано лише 11 «теплих» кредитів на загальну суму 3,7 млн грн, повідомляє прес-служба ХОДА. 

Кредитним коштом у багатоквартирних будинках ОСББ та ЖБК встановлюються індивідуальні теплові пункти, виконуються роботи з термоізоляції огороджувальних конструкцій будинків, у місцях загального користування встановлюються енергоощадні вікна і двері, проводиться модернізація систем освітлення тощо.

Цьогоріч на урядову програму «теплих» кредитів для ОСББ/ЖБК з державного бюджету виділено 190 млн грн, з обласного – 1,3 млн грн.

Раніше ми повідомляли, що мешканці будинків комунальної форми власності у Харкові зможуть отримати частину коштів з міського бюджету на енергоефективні заходи.

Також "Справжня Варта" писала, що на заохочення до енергозберігання на Харківщині видилили вісім мільйонів.

 "Справжня Варта" повідомляла, що у 2017 році з бюджету області було виділено більше 640 тисяч гривень задля відшкодування відсотків за "теплими кредитами". 

А центральна котельня Вовчанська перейшла на альтернативне паливо. Котельня, яка працює на твердопаливних котлах, дає можливість відмовитися від використання дорогого газу для опалення районного центру. 

comments powered by HyperComments