Харків повністю перейшов на "ProZorro"

Тетяна Зарубіна  |  Четвер, 4 серпня 2016, 09:29
Харківська міська рада та всі його комунальні підприємства перейшли на цю систему державних закупівель.

Як повідомив 3 серпня, на засіданні виконкому міськради заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш, через електронну площадку можна буде закуповувати товари, вартість яких (не менше 50 тис. грн) встановлена Законом України «Про державні закупівлі».

Цілі переходу на нову систему - це прозорість процедури, коли кожен може спостерігати за закупівлями онлайн; підвищення конкурентності, завдяки чому збільшиться довіра бізнесу; зростання професіоналізму замовників; просування реформ в Україні та міжнародне співробітництво.

У Харкові повністю перейшли на електронні закупівлі

Нагадаємо, що з 1 квітня на систему електронних закупівель перейшли виконавчі органи Харківської міської ради, а також комунальні підприємства-монополісти: «Харківводоканал», «Харківський метрополітен», «Харківські теплові мережі». Перед тим, як повністю перейти на систему електронних закупівель, для співробітників комунальних предпрійтій і членів виконавчого комітету міської ради пройшла низка теоретичних і практичних семінарів, де вони навчилися роботі на майданчиках електронної системи «ProZorro» в онлайн-режимі.

Нагадаємо, що на сайті публічних закупівель "ProZorro" можна побачити угоду між КП "Харківський метрополітен" та "Крюківський вагонобудівний завод".Нюанси купівлі нового потягу у складі п'яти вагонів  за 200 мільйонів гривень пояснив мер Геннадій Кернес.

comments powered by HyperComments