Я на роботі і нікуди не їду – Г.Кернес

Четвер, 15 вересня 2016, 17:12
Харківський міський голова спростував повідомлення про те, що він покинув Харків і Україну в зв'язку з обшуками, проведеними 15 вересня в Харківській міській раді.
Я на роботі і нікуди не їду – Г.Кернес

«Я перебуваю на робочому місці і не збираюся залишати Харків і Україну», – сказав Геннадій Кернес, відповідаючи на питання журналістів.

Він повідомив, що за останній час переніс кілька операцій і виїжджав з Харкова для лікування і консультацій з лікарями. Зараз, за ​​його словами, період реабілітації і відновлення, і він весь час перебуває в місті.

Обшуки, проведені Генеральною прокуратурою сьогодні у нього вдома і ті, що тривають в кількох департаментах міськради, мер вважає частиною політичного переслідування, але не перешкоджає роботі силовиків.

«Мені було запропоновано видати певного характеру документи. Я сказав, що у мене таких документів немає, будь ласка, проводьте обшуки. Все було толерантно, це зайняло кілька годин. Вони ретельно все перевіряли, і я підписав протокол», – розповів Геннадій Кернес.

«Мій статус в цій справі – Харківський міський голова», – зазначив він і підтвердив, що за результатами обшуку йому не було оголошено підозр.

15 вересня відповідно до рішення Печерського районного суду Києва слідчі Генеральної прокуратури і співробітники СБУ провели обшуки за місцем проживання Геннадія Кернеса і у будівлі Харківської міської ради по справі, відкритій за фактом нібито незаконного виділення землі в Харкові в 2008-2010 роках.

Нагадаємо, у Харкові вранці 15 вересня проходили обшуки в готелі «Національ», де проживає мер Геннадій Кернес, в будівлі Харківської міськради і в будинку депутата Михайла Добкіна. Пізніше з коментарів самого М.Добкіна стало відомо, що в його будинку обшук не проводився, так як житло народного депутата є недоторканним.

Обшуки відбуваються у зв'язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн. Як повідомив «Справжній Варті» прокурор Харківської області  Юрій Данильченко, «протягом цього та минулого років органами прокуратури області пред'явлено 118 позовів про повернення комунальних земель, переданих Харківською міською радою у власність псевдокооперативам, вартістю 3,7 млрд. грн., загальною площею понад 547 га».

 

comments powered by HyperComments