Харків'яни можуть отримати безоплатну правову допомогу у спеццентрах

Щодня до центру звертаються 10 - 15 осіб. Якщо клієнту потрібна допомога, то він отримує її відразу ж. Якщо його інтереси необхідно представляти в суді, то адвокат для нього буде призначений протягом 10 днів після звернення. Усього в Харкові працюють два подібних центри, в районах області - ще три. З 1 вересня 2016 року в регіоні також відкрилися 25 бюро первинної правової допомоги, де малозабезпечені мешканці області можуть отримати правові консультації. Близько 35% клієнтів Харківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги на Московський проспект, 27 складають учасники АТО.
Крістофер Сміт зазначив, що експерти Посольства США в Україні позитивно оцінюють роботу системи безоплатної правової допомоги в Харківській області.
«Це позитивний приклад ефективної взаємодії влади та громадянського суспільства», - відзначив Крістофер Сміт.
Спілкуючись з працівниками центру, Юлія Світлична підкреслила, що в їх роботі важливі як професіоналізм, так і ставлення до людей, які потребують допомоги.
«Витримка, професіоналізм і компетентність - три постулати, на яких має базуватися ваша робота», - наголосила глава ХОДА.
Нагадаємо, що раніше голова ХОДА Юлія Світлична і начальник відділу з правових питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт стали неофіційними свідками на першому весіллі за проектом «Одруження за 24 години».