Вибух на складах поблизу Балаклії - диверсія

Четвер, 23 березня 2017, 07:18
Таку версію назвав головний військовий прокурор Анатолій Матіос
Вибух на складах поблизу Балаклії - диверсія

За його словами, жертв немає.

" За попередніми даними (тепер вже результатами слідчих дій) військового прокурора Харківського гарнізону (який перебуває на місці подіі), внаслідок диверсії сьогодні вночі о 3 год. 2 хв. на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння ( танкові та артилерійські снаряди 125 та 152мм) поблизу міста Балаклея у Харківській області відбувся вибух (виникла пожежа), що спричинила детонацію боєприпасів", - написав Матіос у своєму фейсбуці.

Нагадаємо, що на території в / ч у Балаклії розташовано один з найбільших складів боєприпасів не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Протягом останніх 10 років склад боєприпасів Балаклійської військової частини А / тисячі триста п'ятьдесят-дві був постійно перевантажений.

"Від місця детонації шляхом встановлення блокування організовано умовний семи кілометровий кордон зони небезпеки розльоту боєприпасів .

Даних про людські жертви немає.

На місце подіі виїхало керівництво області та правоохоронних органів.

За вказівкою Міністра оборони з Києва вилетів борт з комісією під керівництвом заступника міністра оборони з озброєння Павловського.

З огляду на можливість збільшення площ детонації боєприпасів та іх розліт організовано евакуацію місцевого населення.

Вживаємо всіх можливих заходів для недопущення людських жертв, встановлення очевидців диверсії та огляду місця подіі.

Державною прикордонною службою посилено режим прикордонного контролю на східно-південному напрямку", - пише Матіос.

Нагадаємо, що Міноборони розгорнуло штаб тушіння пожежі на складах у Балаклії/ Відео.

23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклея Харківської області, розпочалася пожежа. Приймаються усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці. Наразі причини події уточнюються. Розгорнуто штаб тушіння пожежі. На місце події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вилетіла комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України

 

 

comments powered by HyperComments