50 пожежних машин з'їхалися до Балаклії гасити пожежу на артскладах

Четвер, 23 березня 2017, 08:21
ДСНС заявляє, що ситуація контрольована
50 пожежних машин з'їхалися до Балаклії гасити пожежу на артскладах

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 250 чол. особового складу та 50 од. техніки, приведено в готовність резервні сили та засоби, у тому числі піротехнічні розрахунки.

До місця події вибула оперативна група на чолі з виконуючим обов’язки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Мельчуцьким О.Г., - повідомили у ДСНС України.

Нагадаємо, що вночі 23 березня 2017 року на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з вибухом боєприпасів.

Проводиться евакуація населення з частини міста Балаклія та прилеглих сіл, які потрапляють до зони можливого ураження.

Ймовірно, що на складах сталася диверсія.

" За попередніми даними (тепер вже результатами слідчих дій) військового прокурора Харківського гарнізону (який перебуває на місці подіі), внаслідок диверсії сьогодні вночі о 3 год. 2 хв. на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння ( танкові та артилерійські снаряди 125 та 152мм) поблизу міста Балаклея у Харківській області відбувся вибух (виникла пожежа), що спричинила детонацію боєприпасів", - написав головний військовий прокурор Анатолій Матіос у своєму фейсбуці.

Нагадаємо, що на території в/ч у Балаклії розташовано один з найбільших складів боєприпасів не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Протягом останніх 10 років склад боєприпасів Балаклійської військової частини А / тисячі триста п'ятьдесят-дві був постійно перевантажений.

З ночі Міноборони розгорнуло штаб тушіння пожежі на складах у Балаклії.

Як повідомили в Міноборони, 23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклея Харківської області, розпочалася пожежа. Приймаються усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці. Наразі причини події уточнюються. Розгорнуто штаб тушіння пожежі. На місце події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вилетіла комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України

comments powered by HyperComments