Світлична підвела підсумки ліквідації наслідків пожежі на артскладах у Балаклії

Вівторок, 28 березня 2017, 13:56
З перших годин лиха волонтери, громадські організації та активісти, звичайні мешканці області включились в процес допомоги
Світлична підвела підсумки ліквідації наслідків пожежі на артскладах у Балаклії

"З перших хвилин ми чітко усвідомлювали важливість кожного рішення. І найпершим, найважливішим стало рішення щодо повної евакуації населення з небезпечної зони. Я дякую Президенту України за підтримку і довіру до мого рішення! Зберегти людські життя - це було головне", - написала голова ХОДА Юлія Світлична у своєму фейсбуці.

Губернаторка відзначила: "Більш затратні відновлювальні роботи потребують підтримки з боку держави, вже складаються будівельні розрахунки і готується відповідне рішення Кабінету Міністрів щодо виділення необхідних коштів. Я переконана, що це також пройде оперативно."

Нагадаємо, що за повідомленням  заступника голови ХОДА Євгена Шахненко, У Балаклії повністю відновлено теплопостачання та підключено газ 80% абонентів. підключення абонентів міста Балаклія та села Борщівка до газу завершиться протягом 28 березня. Електропостачання в місті та прилеглих населених пунктах повністю відновлено. Електропостачання села Яковенкове здійснюється за тимчасовою схемою за допомогою 2 електростанцій ДСНС. З тимчасових евакуаційних пунктів до міста Балаклія переміщено всіх евакуйованих.

Піротехнічні підрозділи продовжують технічне обстеження й очищення від вибухонебезпечних предметів прилеглої до арсеналу території, - повідомили у ДСНС.

Як раніше писала «Справжня Варта», Мешканцям райцентру, який постраждав від вибухів на артскладах, дали газ. Про це губернаторка повідомила у своєму фейсбуці.

"Зараз усі 6 котелень міста працюють у звичайному режимі. Почалось підключення абонентів до системи газопостачання. Газ поданий вже для майже 30% абонентів ", - написала Юлія Світлична.

За словами голови ХОДА, до середи газопостачання відновлять по всій Балаклеї, за винятком аварійних будинків.

Нагадаємо також, що, за офіційними даними,  загалом, у місті Балаклія і селах, які постраждали від НС на території 65-го арсеналу, пошкоджені 265 будівель, у тому числі 231 житловий будинок (114 приватних і 117 багатоквартирних), 22 об'єкти інфраструктури та промисловості, 12 об'єктів соціальної сфери, у тому числі дві школи й два дитячі садки.

comments powered by HyperComments