Безвіз - безумовна перемога постмайданної політичної еліти України на чолі з Президентом Петром Прошенком - політолог

Четвер, 11 травня 2017, 19:08
Одна з головних обіцянок передвиборної програми Порошенка нарешті виконана
Безвіз - безумовна перемога постмайданної політичної еліти України на чолі з Президентом Петром Прошенком - політолог

Таку думку висловив харківський політолог Ігор Поліщук у своєму фейсбуці.

"Це безумовна перемога постмайданної політичної еліти України на чолі з Президентом Петром Прошенком. Одна з головних обіцянок його передвиборної програми нарешті виконана. Для скептиків та критиків хочу зазначити, що теперішні матеріальні негаразди, які стають бар'єром для багатьох українців в їх намаганнях подорожувати Європою, - це тимчасове явище", - написав Поліщук.

За його словами, пройде зовсім небагато часу і максимум за 50 євро з України можна буде дістатися у будь-яку країну Європейського Союзу.

Як раніше писала «Справжня Варта», «Попереду великий шлях, він тернистий і дуже важкий, але частину його за чотири роки вже пройдено. Рішення Ради ЄС надає нам упевненості в тому, що ми - частина європейської сім’ї,що Європа - наш надійний партнер та друг, - підкреслила голова ХОДА Юлія Світлична. - Україна - це Європа!"

Нагадаємо, що  Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі. 17 травня у Страсбурзі відбудеться церемонія підписання безвізу для України.

По це заявив Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні.

"17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один з найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави української держави".

comments powered by HyperComments