Переселенці у Харкові можуть звернутися до прокурора Автономної Республіки Крим

Субота, 13 травня 2017, 17:29
Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов проведе виїзний прийом
Переселенці у Харкові можуть звернутися до прокурора Автономної Республіки Крим

Прокурорський прийом пройде 16.05.2017 з 10:00 до 13:00  у прокуратурі Харківської області  (м.Харків, вул. Б.Хмельницького,4).

У травні 2017 року керівництво прокуратури Автономної Республіки Крим проводить виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, на базі регіональних прокуратур Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської та Львівської областей, а також Генічеської місцевої прокуратури.
 
Виїзні прийоми громадян проводитимуться відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, та фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади.
 
Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57, - повідомили у прокуратурі Харківської області.

Як раніше писала «Справжня Варта», католики почали збирати кошти для українських переселенців.

«24 квітня 2016 року у всіх католицьких церквах Європи відбувався збір коштів, який ініціював Папа Римський Франциск, – розповіла Олена Кулигіна, прес-секретарка технічного комітету акції «Папа для України», – він через українських католицьких єпископів постійно отримував інформацію про те, що відбувається в Україні. Власне, минулого року після Пасхи, коли апостольські агенції та єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії їздили в Донецьк, на окуповану територію, щоб взяти участь в пасхальному богослужінні. І після того папа Франциск отримав звіт про те, що відбувається на окупованій території і на лінії розмежування. А також інформацію про переселенців, які тікають від військових дій» .

 

comments powered by HyperComments