Світлична підвела підсумки сесії облради щодо бюджетних рішень, які сьогодні було прийнято

Четвер, 25 травня 2017, 15:25
Програма розвитку дорожньої інфраструктури, 30 млн.грн. субвенції мешканцям Балаклії, фінансування медицини - Харківщина рухається уперед
Світлична підвела підсумки сесії облради щодо бюджетних рішень, які сьогодні було прийнято

Таку думку висловила голова ХОДА Юлія Світлична у своєму фейсбуці, - повідомляє «Справжня Варта».

Зокрема, на дороги виділено рекордні для регіону суми.

"За підсумками року ця сума може досягнути 650 млн.грн. Тому чекаю від Служби автодоріг швидкої та якісної роботи. По іншому ніяк не може бути", - відзначила Юлія Світлична.

Як раніше писала «Справжня Варта», на харківські дороги спрямують 650 млн грн. Облрада затвердила Програму розвитку дорожньої інфраструктури Харківщини.

«Програму було розроблено Департаментом ЖКГ та розвитку інфраструктури облдержадміністрації за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної, - зазначив директор департаменту Сергій Магдисюк. - Програма визначає ті об’єкти, які знаходяться у вкрай поганому стані та на даний момент найбільше потребують ремонту. Складаючи перелік доріг, ми враховували необхідність забезпечити проїзд від сільських територій до обласного центру та міст обласного і районного значення, під’їзд до опорних навчальних та медичних закладів, а також до соціальних, культурних та туристичних об’єктів загальнодержавного значення».

Також 30 мільйонів гривень отримають власники 228 приватних будинків  у Балаклії. Про це губернаторка заявила сьогодні під час сессії обласної ради. Гроші були виділені з резервного фонду за ініциативою фракції БПП "Солідарність" в облраді та особисто Світличної.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments