Завершується відновлення Балаклії - замгубернатора

Середа, 21 червня 2017, 15:12
В 97% багатоквартирних будинків, що були пошкоджені в результаті вибухів на складах Міноборони, замінили покрівлі, в 98% - встановили вікна
Завершується відновлення Балаклії - замгубернатора

Ще на 80% зробили внутрішні укоси, майже на 70% виконані роботи з установки вхідних дверей, - повідомляє «Справжня Варта» за словами заступника голови ХОДА Євгена Шахненко.

«Основні роботи ми закінчуємо. Зі 100 мільйонів, що були виділені державою, більше 50-ти вже заплатили підрядникам. За роботами в кожному будинку здійснюється технічний нагляд, за кожним будинком закріплені місцеві активісти, депутати, працівники райадміністрації, міської ради. Вони є сполучною ланкою між жителями, будівельниками та штабом. Зараз ми дуже активно перевіряємо якість виконаних робіт і правильність оформлення документації», - розповів Євгеній Шахненко.

Він також зазначив, що багато було зроблено за рахунок благодійної допомоги - кошти пішли на відновлення приватного сектора. Зокрема, ПАТ «Укргазвидобування» виділила 6 мільйонів гривень.

Євгеній Шахненко також розповів, що 27 сімей, чиї будинки були повністю зруйновані в результаті НП, забезпечать житлом.

«Проходить оформлення відповідних процедурних документів. Районні державні адміністрації, міськрада спрацювали дуже добре. Практично всі квартири підібрані, вже йдуть переговори з мешканцями. Я думаю, що до кінця серпня ми забезпечимо людей квартирами», - сказав заступник керівника області.

Він зазначив, що протягом 1,5 місяця ще будуть вестися відновлювальні роботи в 5 багатоквартирних будинках. Будинки потребують повної заміни зовнішніх стін, зміцнення, посилення фундаменту, встановлення нових каркасів тощо.

Як раніше писала «Справжня Варта», 23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. Було прийнято усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments