«Для нас це чудо". Селяни про нову школу, яку відкрила Світлична

Понеділок, 3 липня 2017, 18:02
До цього моменту учні з сіл Писарівка та Малижене вимушені були навчатися в будівлі, якій уже понад 100 років
«Для нас це чудо". Селяни про нову школу, яку відкрила Світлична

«Для нас це чудо: те, на що ми чекали стільки часу, змогли побудувати за рік. Ніхто вже й не вірив, що школу збудують», - сказала під час відкриття школи   читель математики та інформатики Писарівської школи Валентина Корінько, яка чекала на неї 30 років, - повідомляє «Справжня Варта»

«У 2016 році ми розпочали реалізацію кількох великих будівельних проектів у сфері освіти в області, - відзначила Юлія Світлична. – Серед них - завершення будівництва школи в Писарівці. Я знаю, що громада чекала на це протягом майже 30 років. І, нарешті, цю мрію здійснено».

До цього моменту учні з сіл Писарівка та Малижене вимушені були навчатися в будівлі, якій уже понад 100 років. Будівництво нової школи в Писарівці розпочали ще наприкінці 1980-х років, але в 1991-му активні роботи припинилися. Надалі з різних джерел фінансування виділялися незначні кошти, що дозволяли продовжувати будівництво лише в дуже повільному темпі. У 2009-му фінансування припинилося остаточно, й недобудована будівля простояла без діла ще 7 років.

 На черзі – облаштування дошкільного підрозділу на 2-му поверсі нової будівлі.

«Зараз дитсадку в Писарівці немає, тому питання відкриття дошкільного підрозділу є більш ніж актуальним. Плануємо, що тут відкриється одна різновікова група, що зможе прийняти біля 30 дітей», - повідомила керівник області.

Як раніше писала «Справжня Варта», в Харківській обладміністрації назвали терміни здачі знакових об'єктів.

Тільки за рахунок коштів ДФРР цього року будуть вести роботи на 21 об'єкті. Це, в тому числі, школа в мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин, Харківська обласна філармонія та міська лікарня в місті Ізюм.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments