До Вінниці з Харківської області відправили будматеріали

Четвер, 28 вересня 2017, 16:43
Новий вантаж прибуде до Вінниці 29 вересня
До Вінниці з Харківської області відправили будматеріали

«Голова ХОДА Юлія Світлична поставила завдання в максимально стислі терміни зібрати й відправити необхідну гуманітарну допомогу для жителів Вінницької області. Ми, виходячи з досвіду Балаклії, знаємо, що в першу чергу потрібний шифер - закривати дахи, що постраждалі від вибухів. І саме його попросили колеги з Вінницької ОДА. Тому машину завантажено шифером», - повідомив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк , - повідомляє «Справжня Варта».

«Ми знаходимося в постійному контакті з колегами з Вінниці й готові надати допомогу за першим їх дзвінком. Якщо зараз - у процесі обстеження пошкоджень - визначать, які ще додатково потрібні матеріали для відновлення, будемо формувати ще одну машину», - зазначив Сергій Магдисюк.

Як раніше писала «Справжня Варта», Харківщина підготувала до відправки перший гуманітарний вантаж для Вінниці.

Юлія Світлична: «Ми підтримуємо зв'язок з Вінницькою ОДА й сформували склад гуманітарної допомоги, виходячи з потреби. Цю допомогу відправимо вже сьогодні. Також формуємо вантаж будматеріалів, який плануємо відправити найближчим часом. Ми маємо досвід ліквідації наслідків подібної надзвичайної ситуації, тому також готові надати будь-яку необхідну консультативну та організаційну допомогу, а також направити фахівців».

26 вересня виникла велика пожежа на 48-му арсеналі ЗСУ у Вінницькій області, що в 2 кілометрах від межі Калинівки. На складах зберігається 188 тис. т боєприпасів на площі 60 гектарів. Серед них - ракети для систем залпового вогню "Смерч", "Ураган" та "Град".

Як відомо, за офіційними даними,  загалом, у місті Балаклія і селах, які постраждали від НС на території 65-го арсеналу, пошкоджені 265 будівель, у тому числі 231 житловий будинок (114 приватних і 117 багатоквартирних), 22 об'єкти інфраструктури та промисловості, 12 об'єктів соціальної сфери, у тому числі дві школи й два дитячі садки.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments