Цього року ГПУ «Шебелинкагазвидобування» видобуло 35% усього природного газу, який видобуто в Україні, - Світлична

Четвер, 23 листопада 2017, 16:37
Розвиток підприємства сприяє розвиткові регіону.
Цього року ГПУ «Шебелинкагазвидобування» видобуло 35% усього природного газу, який видобуто в Україні, - Світлична

Про це сказала Юлія Світлична під час наради щодо реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі України. Захід під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувся в Полтавській області.

За словами губернатора Харківщини, «Шебелинкагазвидобування» - одне з головних підприємств країни по запасах і видобутку природного газу.

«За 10 місяців 2017 року підприємство видобуло 35% усього природного газу, який видобуто в Україні за цей період. Програма 20/20, розроблена фахівцями ПАТ «Укргазвидобування» та його структурними підрозділами, в умовах ГПУ «Шебелинкагазвидобування» дозволить наростити видобуток природного газу на території Харківської області до величини 11 млрд 200 млн куб. м, що сприятиме подальшому розвитку нашого регіону», - наголосила голова ХОДА.

Вона відзначила, що соціально-економічному розвитку місцевих громад Харківщини сприятиме набуття чинності змін до Бюджетного кодексу щодо упорядкування системи надходження та використання коштів від рентної плати за користування надрами. Так, з 1 січня 2018 року місцеві бюджети отримуватимуть 5% рентної плати за видобуток нафти і газу. За попередніми оцінками, Харківщина щонайменше отримає 465 млн грн ренти в 2018 році, а до 2020 року показник річних надходжень зросте на 120 млн грн і сягне 570 млн грн.

Нагадаємо, ПАТ «Укргазвидобування» завершило наймасштабніший за останні 10 років ремонт Шебелинського газопереробного заводу.

comments powered by HyperComments