Цього року завершимо будівництво та відкриємо фізкультурно-оздоровчий комплекс у Золочеві - Світлична

П'ятниця, 13 квітня 2018, 13:08
Цього року на Золочівщині реконструюватимуть та будуватимуть понад 20 об’єктів.
Цього року завершимо будівництво та відкриємо фізкультурно-оздоровчий комплекс у Золочеві - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

13 квітня керівник області перебуває з робочою поїздкою на Золочівщині. Під час візиту Юлія Світлична ознайомилась з ходом будівельних та ремонтних робіт на низці об’єктів району, провела нараду з керівництвом РДА та поспілкувалась з місцевою громадою.

«На цей рік на Золочівщині заплановані роботи більш ніж на 20 об’єктах. Триває реконструкція приміщення під гуртожиток для тимчасово переміщених осіб. Цього року завершимо будівництво та відкриємо фізкультурно-оздоровчий комплекс у Золочеві. Відремонтуємо тут музичну школу та завеземо нове обладнання до лікарні, - розповіла голова ХОДА під час спілкування із золочівською громадою на території місцевої ЦРЛ. – Будемо проводити роботи також у Феськах. Там заплановано ремонт каналізації – нарешті, ми це зробимо, також побудуємо штучний майданчик, щоб діти мали змогу грати в футбол. Зробимо ремонт у Будинку культури в Одноробівці. Велика кількість проектів, у реалізації цих планів маємо велику підтримку Президента та Кабінету міністрів України».

Головний лікар Золочівської центральної районної лікарні Ольга Ломакіна, маючи нагоду, подякувала голові ХОДА за нове обладнання, яке отримує заклад.

«Уперше за багато років нам надходить обладнання. Сьогодні отримаємо гастроскоп, завтра прийде УЗД-апарат, також чекаємо на нову машину та ЕКГ-апарат. Ми щиро вдячні вам за допомогу», - сказала головлікар.

За словами Юлії Світличної, цього року в межах програми соціально-економічного розвитку регіону має відбутися будівництво та реконструкція близько 200 об’єктів. У 2018 році значна увага буде приділятися і сільській медицині. Будуть побудовані нові сучасні амбулаторії, куди завезуть сучасну техніку, а лікарі отримають необхідний для них транспорт. За словами Юлії Світличної, бюджет Харківщині в 2018 році збільшиться в півтора рази. Вона підкреслила, що це фіксує економічну стабільність та результативність бюджетної децентралізації.

comments powered by HyperComments