Травневі свята на Харківщині мають проходити безпечно - Світлична

Середа, 25 квітня 2018, 16:51
25 квітня глава облдержадміністрації взяла участь у спільній розширеній нараді ХОДА та прокуратури Харківської області. Учасниками заходу стали представники правоохоронних органів регіону, СБУ та ДСНС.
Травневі свята на Харківщині мають проходити безпечно - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Губернатор області повідомила присутнім, що свята - для людей, а представники держави мають працювати щоденно. Вона зауважила, що травневі свята на Харківщині мають пройти безпечно та попередила керівників зазначених служб про особисту відповідальність.

Також мова йшла про законність та безпеку роботи АЗС у Харківській області. Зупинилася голова ХОДА на інциденті, який трапився у Київському районі міста. Губернатор Харківщини зазначила, що небезпечних для людей об`єктів у регіоні бути не може. Юлія Світлична доручила ДСНС, прокуратурі та СБУ розібратися з цим питанням. 

Нагадаємо, що за інформацією активістів, у Київському районі Харкова була незаконна встановлена заправка.  Більш того – з порушеннями правил безпеки. Протягом кількох днів активісти зверталися в кілька інстанцій, щоб не лише закрити заправку, а й демонтувати її та покарати винних

За інформацією прокуратури, на сьогодні відкрито кримінальне провадження (частина 1 статті 275 Кримінального кодексу України) про порушення правил безпеки використання промислових об’єктів

comments powered by HyperComments