Ми повернули футбол у Харків, ми працюємо над тим, щоб харківська футбольна команда відновила свою міць - Світлична

Четвер, 26 квітня 2018, 13:07
26 квітня на стадіоні «Металіст» презентували кубки Ліги чемпіонів УЄФА
Ми повернули футбол у Харків, ми працюємо над тим, щоб харківська футбольна команда відновила свою міць - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Церемонія презентації кубків пройшла на стадіоні «Металіст» за участю голови ХОДА Юлії Світличної, президента ФФУ Андрія Павелка, а також лідерів чоловічої футбольної команди «Металіст 1925» і жіночого ФК «Житлобуд-1».

«У нас хороші спортивні традиції, талановита молодь, у нас велика футбольна історія, і ми кожен раз доводимо, що кращий спосіб шанувати традиції - це продовжувати історію та робити все для розвитку футболу, - сказала Юлія Світлична, відкриваючи церемонію. - Ми повернули футбол у Харків, ми працюємо над тим, щоб харківська футбольна команда відновила свою міць».

Андрій Павелко повідомив усім гостям церемонії приємну новину - про рішення провести саме в Харкові матч збірних України та Чехії.

«Це одна з головних подій цього року для збірної, тому що це єдина можливість для уболівальників підтримати нашу команду на матчі з глядачами. Усі інші матчі, на жаль, будуть без глядачів, - сказав президент ФФУ. - Тому ви, харків'яни, - головна надія нашої збірної на підтримку».

Він зазначив, що тренерський штаб національної збірної дуже добре ставиться до Харкова та вважає за краще базуватися й проводити збори саме тут. Андрій Павелко побажав успіхів юним футболістам, а харківській команді «Металіст 1925» - повернення до прем'єр-ліги та єврокубків.

Нагадаємо, харків`яни можуть подивитися на кубок  з 13.00 до 20.00 на площі Конституції біля Історичного музею.

Раніше ми вже писали, що 11 квітня розпорядження Кабміну про передачу у розпорядження стадіону "Металіст" у Харкові було схвалено Урядом.

Ця подія, вочевидь, позитивно вплине на розвиток футболу у Харкові. Адже футбольні матчі європейського та світового рівня повернулися у Харків після тривалої перерви в 2016 році. Цьому передувала активна спільна робота ХОДА та Федерації футболу України. Питання повернення великого футболу в Харківську область порушила голова ХОДА Юлія Світлична, звернувшись з пропозицією про співпрацю до президента Федерації футболу України Андрія Павелка. Результатом став підписаний сторонами меморандум, цілями якого є популяризація та розвиток футболу на території Харківської області.

А нещодавно губернатор обалсті Юлія Світлична домовилася з ФФУ про проведення в Харкові матчу Україна - Чехія у рамках Ліги націй УЄФА.

comments powered by HyperComments