Як проходить ремонт Сумської траси на Харківщині: оперативна інформація

Четвер, 3 травня 2018, 16:01
На Сумській трасі поклали 2 км нового асфальту та готують основу на наступній ділянці.
Як проходить ремонт Сумської траси на Харківщині: оперативна інформація

Про це під час брифінгу в ХОДА 3 травня заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир, передає прес-служба ХОДА. 

Поточні ремонти вже стартували на двох магістралях регіону - дорогах Харків - Охтирка та Київ - Харків - Довжанський.

«На дорозі Харків - Охтирка в Богодухівському районі вже укладено близько 2 км асфальтобетонного покриття. Також у Богодухівському районі (від села Губарівка в бік кордону) виконуються підготовчі роботи з влаштування основи покриття: укладається шар методом холодного ресайклінгу (близько 22 см), потім - вирівнювальний шар (близько 10 см) і - завершальний етап - щебенево-мастиковий асфальтобетон (близько 5 см). У тих місцях, де не потрібне посилення основи покриття (від Губарівки в бік Богодухова), йде укладання асфальтобетону 2 шарами - це 10 см вирівнювального шару і 5 см - ЩМА», - пояснив Михайло Богатир.

Нагадаємо, голова ХОДА Юлія Світлична поставила завдання цього року відремонтувати дорогу Харків - Охтирка повністю, уклавши по всій довжині два шари нового асфальту.

3 травня поточний ремонт стартував і на дорозі Київ - Харків - Довжанський.

«Минулого року ми завершили ремонт від міста Чугуїв до повороту на Чугуїв - Мілове. Зараз укладаємо асфальтобетон від цього місця в бік Ізюму», - повідомив представник САД у Харківській області.

На інших магістралях області тривають експлуатаційні ремонти. Такі роботи йдуть у Полтавському напрямку на трасі Київ - Харків - Довжанський і на ній само - в Балаклійському районі.

«На автомобільній дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград роботи ведуться в трьох районах, на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка - у двох районах. Крім робіт з експлуатаційного утримання, на цій дорозі вже розпочато підготовчі роботи під поточний ремонт. Я думаю, найближчими днями вже будемо виконувати суцільне укладання асфальтобетону на тих ділянках, які озвучувалися раніше: це і Безлюдівка, і Васищеве, і Темнівка», - повідомив Михайло Богатир.

Нагадаємо, сьогодні на Харківщині впроваджуються передові технології для ремонту доріг місцевого значення, а обсяг коштів, які виділяються на їх ремонт та утримання, у порівнянні з минулим роком зріз майже вдвічі.  

На Сумській трасі ремонтні роботи стартували 23 квітня. Вони розпочнуться в районі селища Дворічний Кут. Через місяць буде відновлюватися основа траси за Богодуховом, де знаходяться її найбільш зруйновані ділянки.  

comments powered by HyperComments