Обласна рада ухвалила Програму забезпечення безпеки дорожнього руху, яку створили за завданням Світличної

Четвер, 7 червня 2018, 11:15
Серед пріоритетних завдань програми - безперервний моніторинг ситуації в області щодо безпеки дорожнього руху, вдосконалення взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів з означених питань.
Обласна рада ухвалила Програму забезпечення безпеки дорожнього руху, яку створили за завданням Світличної

Вона розрахована на 2018 - 2020 роки. Ухвалення документу відбулося 7 червня, під час сесії Харківської обласної ради. 

Повідомляється, що розробляли цю програму не лише спеціалісти з профільного департаменту обласної адміністрації, а й представники національної поліції, ХНУ внутрішніх справ. 

Як повідомив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, мова йде про вживання всіх необхідних заходів, які допомогли б гарантувати безпеку на дорогах області. Ми вже повідомляли, що 8 розділів документу містять інформацію щодо моніторингу, аналізу та усунення факторів небезпеки. 

«Серед пріоритетних завдань програми - безперервний моніторинг ситуації в області щодо безпеки дорожнього руху, вдосконалення взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів з означених питань. Також планується створити  автоматизовану систему управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями. Заплановані систематичні заходи щодо здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів з метою збереження автомобільних доріг загального користування, у тому числі будівництва нових майданчиків для зважування транспортних засобів», - розповів Олексій Максимов.

Крім того, програма передбачає реконструкцію вуличного освітлення населених пунктів, пішохідних переходів, проведення модернізації світлофорних об’єктів - з використанням енергоощадних технологій, зокрема, застосування світлодіодних світлофорів та табло відліку часу.

Серед іншого планується встановлювати дорожнє огородження на автомобільних дорогах державного значення І категорії, посилити безпеку дорожнього руху на залізничних переїздах та підходах до них, установити автоматизовані системи перекриття залізничних переїздів.

«Також програмою передбачається запровадження заходів з оптимізації надання екстреної медичної допомоги особам, що постраждали внаслідок ДТП. Зокрема, пропонується розміщувати бригади екстреної медичної допомоги для перебування в «режимі оперативного очікування» в місцях концентрації ДТП, а також поблизу аварійно-небезпечних ділянок автошляхів», - додав Олексій Максимов.

comments powered by HyperComments