Це наш обов’язок справедливості - Світлична ініціювала виділення 10 млн гривень на ремонт диспансеру радіаційного захисту
![Це наш обов’язок справедливості - Світлична ініціювала виділення 10 млн гривень на ремонт диспансеру радіаційного захисту](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12001/1200071/thumb-item-523x340-12ab.jpg)
Про це вона повідомила під час XVІ сесії обласної ради VІІ скликання.
"Ні для кого не стане несподіванкою те, що, мабуть, вперше за всі роки незалежності нашої держави в бюджеті розрахована та велика кількість проблемних питань, на розв’язання яких роками чекали люди. Сьогодні у проекті рішення закладено 125 нових об’єктів, усього за рік буде зроблено близько 300 об`єктів. І буде закладено фінансування на ремонти, реконструкції або будівництво тих об’єктів, до яких у нас або у держави не доходили руки", - повідомила Юлія Світлична.
Окремо вона торкнулася декількох соціально-чутливих питань.
"Диспансер радіаційного захисту знаходиться в надзвичайно жахливому стані. Його потрібно ремонтувати. Ми долучаємо фінансування міжнародних інституцій, але не чекаючи на це фінансування, виділили кошти із обласного бюджету", - сказала голова ХОДА.
Окрім цього, вона взяла під свій особистий контроль хід будівництва та реконструкції цього диспансеру і попросила прокуратуру також долучитися до цього питання: щоб всі кошти, які виділяє держава на будівництво, реконструкцію та поліпшення умов і перебування чорнобильців, були якісно та ефективно використані.
"Ми виділимо майже 10 мільйонів гривень – такого фінансування не виділялося ніколи в історії обласної ради Харківщини. Я думаю, що згадувати про ліквідаторів Чорнобильської катастрофи слід не лише у дні пам`яті, а кожного дня. Це не тільки наш соціальний обов’язок, а ще і обов’язок справедливості", - підкреслила губернатор області.
Нагадаємо, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва голова комісії Юлія Світлична запропонувала депутатам підтримати 3 ініціативи.