За цей рік буде відремонтовано 13 км вщент зруйнованих ділянок дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка

Четвер, 7 червня 2018, 14:45
Завдяки голові ХОДА Юлії Світличній були виділені кошти на ремонт дороги Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія - Горохуватка».
За цей рік буде відремонтовано 13 км вщент зруйнованих ділянок дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець у ході засідання сесії обласної ради, передає прес-служба ХОДА. 

«Завдяки голові ХОДА Юлії Світличній ми отримали кошти на ремонт дороги Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія -  Горохуватка», - відзначив Євген Зражевець. - За цей рік ми зробимо 13 км вщент зруйнованих ділянок. Розпочали на відрізку Безлюдівка – Васищеве, ідемо далі, завершимо в Чистоводівці на дамбі – там 1,2 км буде нового покриття. Проектну документацію робимо, не зупиняємося. Ця дорога буде приведена до ладу протягом приблизно 3-х років».

Нагадаємо, ми писали, що Юлія Світлична наполягає на включенні до державного бюджету ремонту дороги «Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка». Вона звернулася з цією пропозицією до Владимира Гройсмана.

У 2017 році в Україні відремонтували найбільшу кількість доріг за останні 5 років – 2,1 тис. км. Для порівняння, у 2014 році було відремонтовано тільки 102 км. Цього року уряд збільшив фінансування ремонтів і будівництва доріг до 47 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що по області минулого року було відремонтовано 235 км автошляхів, вівся ремонт трьох шляхопроводів – Ізюмського, Пісочинского, Губарівського. Також ми писали, що цього року на Харківщині капітально відремонтують близько 112 км місцевих доріг.

comments powered by HyperComments