Жодна область в Україні не має такої ізюминки, тільки Харківська: Світлична привітала жителів Ізюма з Днем міста

Неділя, 10 червня 2018, 11:12
Під час робочої поїздки до Ізюмського району 9 червня голова ХОДА завітала на свято, що відбулося на головній площі райцентру.
Жодна область в Україні не має такої ізюминки, тільки Харківська: Світлична привітала жителів Ізюма з Днем міста

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Під час візиту на Ізюмщину голова ХОДА провела нараду з керівництвом району та міста, поспілкувалась із громадськістю, ознайомилася з ходом ремонтних робіт у центральній міській лікарні та з планами щодо проведення ремонтів і реконструкцій на інших об'єктах інфраструктури. На завершення робочої поїздки керівник області відвідала святковий захід з нагоди 337-ї річниці з дня заснування міста.

«Вітаю вас із Днем народження вашого міста! Жодна область в Україні не має такої ізюминки, тільки Харківська. У 2014-му році ви стали форпостом усієї України та показали характер  та своє бажання жити в мирній країні, що розвивається. І ви вистояли», - сказала керівник області.

Вона відзначила, що розвитку Ізюмського району керівництво області приділяє велику увагу.

«Цього року ми завершимо ремонт у міській лікарні та розпочнемо ремонт у інфекційному та пологовому відділеннях, - повідомила Юлія Світлична. – Будемо реалізовувати ряд проектів - реконструювати дитячі садочки, школи, водопроводи, оновимо освітлення. Також обговорили можливість будівництва басейну. Цього року зробимо технічну документацію, а наступного року почнемо будівництво. Я буду підтримувати Ізюм так, як робила це два останні роки!»

Нагадаємо, під час візиту до Ізюму у 2017 році Петро Порошенко зазначив, що в Харківській області будуються найякісніші дороги, до того ж, завдяки професійному проведенню тендерів та роботі з системою «Прозорро», вартість робіт у регіоні вдалося здешевити у порівнянні з відповідним показником в інших областях України.

Як раніше писала «Справжня Варта», за словами Петра Порошенка, гроші на такі масштабні ремонти на дорозі, яку він у своєму виступі назвав "дорогою життя", було знайдено завдяки його програмі децентралізації.

comments powered by HyperComments