Ремонт музичної школи в Золочеві: детально про хід робіт

Вівторок, 19 червня 2018, 14:39
На даний момент будівельники на 90% завершили ремонт цегляної кладки фасаду, змонтували дерев'яні конструкції покрівлі, замінили вікна.
Ремонт музичної школи в Золочеві: детально про хід робіт

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

«Після реконструкції плануємо додатково відкрити класи сольного співу та театральну студію. Кількість учнів збільшиться до 160 осіб», - повідомив голова Золочівської РДА Ігор Гурин.

У Золочівській музичній школі навчаються 120 дітей, працюють 11 викладачів. Зараз тут є класи гітари та домри, фортепіано, баяна, акордеона. Під час реконструкції будівлі, яка стартувала в листопаді 2017 року, навчальний процес юних музикантів не переривався. Частину класів перевели до місцевого Будинку культури, частину - до двох шкіл.

Заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко зазначив, що домогтися виділення державного фінансування на реалізацію проекту реконструкції музичної школи вдалося завдяки активному сприянню в цьому питанні голови ХОДА Юлії Світличної. Роботи фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Нагадаємо, раніше Юлія Світлична зазначала, що прикордонному району необхідна особлива увага, а відверте спілкування завжди на користь справі, тому під час робочої поїздки до Золочівського району  вона багато розмовляла з людьми.

Понад 40 років музична школа була без капітального ремонту. Її відкриття після реконструкції заплановане на осінь 2018 року. 

comments powered by HyperComments