Волонтери розповіли, що зараз потрібно у Військовому шпиталі
![Волонтери розповіли, що зараз потрібно у Військовому шпиталі](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12006/1200595/thumb-item-523x340-85d9.jpg)
У Військовому шпиталі потрібна вода, газована та негазована, пляшки води з поїлками, одноразові стакани, солодощі, кава, мелена та розчинна, нитки та голки з великими вушками, чоловічі дезодоранти (бажано у формі спрею), жіночі труси (48-58 розміри), творіг, кефір, пакети для сміття, цигарки, ножиці, щипчики для нігтів
Це все можна принести до самого шпиталю, який знаходиться за адресою: вул. Культури 5, вхід через КПП. Слід запитати "Кімнату волонтерів" - і їх покличуть.
На сьогодні військові отримують лікарську допомогу у таких закладах Харкова, як Інститут Сітенко, Інститут Неврології, Військовий шпиталь, Інститут протезування, Госпіталь ВОВ, Центр Соціально-Психологічної Реабілітації Воїнів АТО, Членів їх родин, родин загиблих, зниклих безвісті та волонтерів.