Зустрічатися з людьми потрібно там, де вони працюють: Світлтична провела особистий прийом громадян на КП «Харківводоканал»

Вівторок, 24 липня 2018, 12:48
24 липня губернатор Харківської області Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на КП "Харківводоканал".
Зустрічатися з людьми потрібно там, де вони працюють: Світлтична провела особистий прийом громадян на КП «Харківводоканал»

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

До голови ХОДА звернулося близько 20 громадян.

«Ми давно вирішили, що приймати людей і зустрічатися з ними потрібно там, де люди працюють, живуть і проводять більшу частину часу. Так можна бути ближче до людей і оперативно вирішувати складні та термінові питання», - зазначила глава ХОДА.

Прийоми громадян керівник області регулярно проводить на об'єктах гуманітарної сфери (в лікарнях, вишах), промислових підприємствах і в районах області.

У ході особистого прийому на КП «Харківводоканал» до керівника області зверталися по матеріальну допомогу на лікування, оздоровлення та придбання ліків. Також прозвучали питання про ремонт доріг в Лозівському районі, реконструкцію дитячих майданчиків та встановлення спортивного обладнання.

«Я зверталася з питанням про реконструкцію дитячих майданчиків, - розповіла одна з учасниць прийому - мешканка смт Краснопавлівки Марина Чепурна. - Майданчики в нас старі, металеві, через що діти можуть травмуватися. Хотілося б щось більш безпечне. І хотілося б спортивний майданчик, тому що молоді багато. Юлія Олександрівна пообіцяла наступного року зробити – цього року завершать ремонт нашої школи, а наступного на території встановлять спортивний майданчик».

Голова ХОДА зазначила, що традиційно більшість проблем, з якими звертаються люди, стосуються житлово-комунальної сфери, соціальних, побутових та транспортних питань.

«Ми жодне питання не залишаємо без уваги, всі звернення знаходяться на нашому контролі. Усі департаменти ХОДА працюють, щоб їх вирішити. І так буде й надалі. Тому що влада повинна допомагати людям вирішувати їх проблеми. І доводити це не на словах, а на ділі», - підкреслила Юлія Світлична.

Це не перший прийом громадян, який у закладах регіону проводить губернатор Харківщини Юлія Світлична. Нагадаємо, що у понеділок, 9 липня, голова ХОДА поспілкувалася з медиками Харківської обласної кліничної лікарні. Вона обговорила з ними стан медицини на Харківщині, а також вислухала важливі особисті питання, які турбують робітників закладу. 

10 липня Юлія Світлична відвідала ХНУРЕ та поспілкувалася з робітниками вишу. Мова під час прийому, як завжди, йшла про розвиток науки, а також ті питання, які турбують працівників університету. У цей день голова ХОДА поспілкувалася з більше, ніж 30 людьми. Губернатор підкреслює: кожне з оголошених питань буде знаходитися на контролі, а обласна влада робитиме все можливо, щоб допомогти у їх вирішенні. 

comments powered by HyperComments