Розвиток галузі охорони здоров’я та зміни обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» - що обговорювали робітники ОКЛ зі Світличною

Понеділок, 9 липня 2018, 18:07
9 липня керівник регіону відвідала Харківську обласну клінічну лікарню. Вона оглянула хід ремонтних робіт у закладі та ознайомилася з подальшими планами його розвитку, провела нараду з керівництвом ОКЛ, поспілкувалася з пацієнтами та провела особистий прийом громадян.
Розвиток галузі охорони здоров’я та зміни обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» - що обговорювали робітники ОКЛ зі Світличною

У заході взяли участь близько 20 робітників закладу, повідомляє прес-служба ХОДА. 

Під час прийому медичні працівники порушували питання розвитку галузі охорони здоров’я взагалі та ОКЛ, зокрема, вносили пропозиції щодо змін до обласної програми «Здоров’я Слобожанщини». До голови ХОДА зверталися також з особистими питаннями про допомогу у вирішенні проблем зі сфер ЖКГ, соціального захисту, виділення матеріальної допомоги тощо.

«Вирішення всіх питань, які були порушені сьогодні під час прийому громадян, знаходиться на моєму особистому контролі. Всі керівники структурних підрозділів ХОДА та спеціалісти, які були присутні на прийомі, фахово візьмуться до вирішення проблем», - запевнила Юлія Світлична.

Вона відзначила, що в Харківській ОКЛ працюють близько 2000 робітників.

«У медичних працівників та лікарів є особисті питання, у вирішенні яких їм потрібна допомога, в тому числі й питання щодо здоров’я. Потрібно чути людей, щоб оперативно реагувати та сприяти вирішенню їх проблем. Тому спілкуємося з людьми там, де вони працюють, живуть або навчаються. Долучаємося до вирішення проблем. Для цього є можливості та фінансування», - сказала Юлія Світлична.

Головний лікар Харківської ОКЛ Богдан Федак відзначив велику увагу, яку приділяє розвитку закладу голова ХОДА.

«Дуже приємно, що на нашій базі провели прийом громадян голови ХОДА. Лікарня за чисельністю - величезна, багато працівників. І вирішувати всі їх проблеми в межах медичної установи просто неможливо, бо вони потребують дійсно втручання обласної адміністрації. Дуже вдячний Юлії Олександрівні, що вона приділила стільки уваги нашій медичній установі. Наші працівники усі були в захваті від спілкування та задоволені його результатами», - відзначив Богдан Федак.

Варто зауважити, губернатор Харківщини Юлія Світлична систематично проводить особисті прийоми громадян на великих підприємствах. Зокрема, на особистому прийомі працівників Південної залізниці Юлія світлична проанонсувала підвищення зарплат. 16 квітня керівник області зустрілася з колективом Харківської філії ПАТ «Укрпошта» та провела нараду з керівництвом підприємства. Вона також розповіла про підвищення зарплат на підприємстві найближчим часом. А наприкінці квітня Юлія Світлична взяла під особистий контроль стан справ на «Хартроні».

Також ми писали, що 24 травня відбувся прийом громадян у Харківській дирекції «Укрпошти» за участі губернатора Харківщини. Після прийому у ХНАТОБі губернатор запевнила, що обласна влада буде допомагати колективу ХНАТОБу в вирішенні їх питань.

comments powered by HyperComments