Ремонт дороги Чугуїв - Мілове: дорожники облаштовують покриття перед Куп’янськом

Субота, 4 серпня 2018, 12:39
Міст, який знаходиться на в’їзді у населений пункт Коробочкине, був в аварійному стані.
Ремонт дороги Чугуїв - Мілове: дорожники облаштовують покриття перед Куп’янськом

"Завдяки оперативному рішенню голови ХОДА Юлії Світличної, ми разом з підрозділами ДСНС та іншими службами оперативно провели усі наради і зараз активними темпами відновлюємо міст", - повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

Найближчим часом 10-кілометрова ділянка буде у твердому покритті. Це найбільш проблемна частина дороги - від так званого «куп’янського повороту» до самого міста Куп’янськ. Потім наші роботи будуть зосереджені за містом Куп’янськ. Буде відновлено рух на 5-кілометровій ділянці. 

Також, за інформацією Євгена Зражевця, в рамках ремонтних робіт на а/д «Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта» облаштована дорога по м. Мерефі. Дорожники беруться до нанесення дорожньої розмітки.  

«Також підвищена увага - до дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка. Підрядник буде укладати верхні шари асфальтобетону. Ця дорога надзвичайно перевантажена і надзвичайно інтенсивна. Перш за все, почнемо з ділянок по населених пунктах Безлюдівка, Васищеве, Тернівка», - сказав Євген Зражевець.

На дорозі Харків - Вовчанськ залишилося облаштувати асфальтобетоном 1 км 200 м на в’їзді у населений пункт. На тих ділянках, які вже були зроблені, найближчим часом буде нанесена дорожня розмітка.

На дорозі Київ - Харків - Довжанський завершується укладання вирівнювального шару. Уже взялися до нанесення дорожньої розмітки.

Як повідомляла "Справжня Варта" раніше, по області минулого року було відремонтовано 235 км автошляхів, вівся ремонт трьох шляхопроводів – Ізюмського, Пісочинского, Губарівського.

Також ми зазначали, що серед пріоритетів у дорожньому будівництві на 2018 рік губернатор Харківщини відзначила завершення реконструкції Губарівського шляхопроводу та ремонт траси Харків – Охтирка. Значну увагу в 2018-му також приділять не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

 

comments powered by HyperComments