На Богодухівщині будують два сучасних спортивних майданчика. Один вже відкрили

Понеділок, 6 серпня 2018, 16:22
На Богодухівщині відкрили сучасний спортивний майданчик для футболу та баскетболу на території Богодухівського ліцею № 3.
На Богодухівщині будують два сучасних спортивних майданчика. Один вже відкрили

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

«Майданчик побудований за сучасними технологіями, трава на ньому – італійська. 26 липня ми його відкрили всі разом - за підтримки нашої голови облдержадміністрації Юлії Олександрівни Світличної, за підтримки банка KfW та GIZ. Гімназія дійсно потребувала такого майданчика, й тепер дітлахи мають змогу займатися спортом», - відзначив голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.

За його інформацією, ще два майданчики зараз будують у Богодухівській ЗОШ №2 та в селі Полкова Микитівка.

«У нас буде не просто футбольне поле, - відзначає заступник директора Богодухівської ЗОШ № 2 по навчально-виховній роботі Марина Триздна. - Це буде волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, тренажери. Сподіваємося, що цей майданчик витягне дітей з-за комп’ютерів і дасть можливість їм розвиватися фізично, адже фізичне здоров’я дитини – це є одна зі складових становлення особистості».

Цього року будівництву спортивних майданчиків зі штучним покриттям, міні-футбольних полів та інших спортивних об’єктів у області приділена підвищена увага. За інформацією начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталія Кириленка, до кінця року в кожному районі області побудують спортивні майданчики зі штучним покриттям та з тренажерним і гімнастичним обладнанням. Також триває робота зі створення 10 штучних футбольних полів та реконструкція стадіонів.

Раніше ми писали, що у Пісочині був побудований спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол.

"Приділяємо розвитку спортивної інфраструктури Харківщини особливу увагу і робимо те, чого область не бачила десятиріччями, — наголосила раніше  Юлія Світлична, —  вже маємо збудовані ФОКи в Первомайському та Вовчанському районах і в Пісочині Харківського району. Красноградський, а також Золочівський комплекси плануємо відкрити цього року". 

comments powered by HyperComments