Ремонт доріг на Харківщині: роботи на дорогах державного значення вийшли на завершальні етапи

Середа, 22 серпня 2018, 14:04
Виконання запланованих на цей рік робіт становить близько 70%.
Ремонт доріг на Харківщині: роботи на дорогах державного значення вийшли на завершальні етапи

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Роботи ведуться на 15 дорогах. Повністю закінчено роботи на двох дорогах - у межах Мерефи та на п’ятьох ділянках у Валківському та Богодухівському районах на дорозі Старий Мерчик - Краснокутськ.

На завершальному етапі знаходяться роботи на дорозі Мерефа - Зміїв та Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка.

На дорозі Харків  - Охтирка влаштовані всі нижні шари, паралельно йде влаштування верхніх шарів асфальтобетону. Також тут активно укріплюють узбіччя, облаштовують водовідведення. Найближчим часом на дорозі буде встановлено бар’єрну огорожу, нові автобусні зупинки.

На трасі Київ - Харків - Довжанський дорожники працюють на ділянці від Ізюма до кордону з Донецькою областю. Також готується основа ділянки від Грушівки до Куп’янська. Загалом по дорозі виконано близько 70% запланованих робіт.

Крім того, дорожники ремонтують дві штучні споруди. На мості через річку Куп’єваха на дорозі Харків - Охтирка вже відремонтовано ліву сторону, на правій стороні завершують роботи з підготовки до бетонування. На шляхопроводі поблизу села Кислівка на дорозі Чугуїв - Мілове також завершено ремонт лівої сторони.

Як повідомляла "Справжня Варта" раніше, по області минулого року було відремонтовано 235 км автошляхів, вівся ремонт трьох шляхопроводів – Ізюмського, Пісочинского, Губарівського.

Також ми зазначали, що серед пріоритетів у дорожньому будівництві на 2018 рік губернатор Харківщини відзначила завершення реконструкції Губарівського шляхопроводу та ремонт траси Харків – Охтирка. Значну увагу в 2018-му також приділять не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Станом на 17 серпня 39 доріг з переліку 79 об’єктів, який був затверджений головою ХОДА Юлією Світличною, були відремонтовані.

comments powered by HyperComments