Світлична: Харківські артисти отримуватимуть 30%-ву надбавку до зарплати

Четвер, 29 листопада 2018, 17:28
Про це керівник Харківської області повідомила під час спілкування з колективом Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
Світлична: Харківські артисти отримуватимуть 30%-ву надбавку до зарплати

«Театр, як і вся сфера культури та мистецтва, був поза увагою влади багато років. Виправляємо це. Я ініціюю та буду наполягати, щоб з наступного року всі колективи театрів і концертних закладів Харківщини, які мають статус академічних та є в управлінні обласної влади, отримували додаткову надбавку до заробітної плати - 30%», - повідомила керівник області.

Серед колективів, які потрапили до цього списку, - колективи театрів ім. Т.Г. Шевченка, ім. О.С. Пушкіна, ляльок ім. В.А. Афанасьєва, для дітей та юнацтва, музичної комедії, молодіжний симфонічний оркестр «Слобожанський», Великий Слобожанський ансамбль пісні і танцю та Харківська обласна філармонія, повідомляє прес-служба ХОДА.

«Кошти в обласному бюджеті на це знайдено, і впевнена, що депутати обласної ради повністю підтримають це рішення. Підтримка українського театру, особливо в такі непрості часи - це дуже важливо», - наголосила Юлія Світлична.

Нагадаємо, 18 листопада Юлія Світлична відвідала Харківський театр Пушкіна і привітала колектив театру з 85-річчям. Очільник Харківської області побажала творчому колективу успіхів і яскравих прем'єр, а самому театру - завжди збирати зали, наповнені душевним теплом і гучними оваціями.

У жовтні голова ХОДА зустрілася з учасниками Асоціації театрів опери та балету України. Юлія Світлична розповіла, що дана асоціація на чолі з Харківщиною має велике значення для розвитку не тільки театрів опери та балету, а й сфери культури. За її словами, відсутність розвитку культури не дасть державі розвиватися. Як зазначила губернаторка, нині приділяється значна увага розвитку культури в регіоні.

comments powered by HyperComments