Світлична побувала на відкритті футбольного поля у вищому училищі фізкультури

Субота, 22 грудня 2018, 18:18
В Харківському обласному вищому училищі фізкультури та спорту 22 грудня відкрили футбольне поле зі штучним покриттям.
Світлична побувала на відкритті футбольного поля у вищому училищі фізкультури

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, на свято завітали керівник Харківської області Юлія Світлична й Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Юлія Світлична передала колективу та учням закладу нові велосипеди та ключі від спеціального автомобіля для супроводу велосипедистів під час тренувань на шосе.

«У Харківській області ми багато уваги приділяємо розвитку спорту. Як масового, так і спорту високих досягнень. Тому що саме спортсмени зміцнюють імідж нашої країни, - сказала голова ХОДА. - Ми пишаємося вашими досягненнями. Ми завжди поруч з вами - і в хвилини тренувань, і в хвилини перемог. Дуже хочеться, щоб таких перемог було більше. А для цього потрібно створювати необхідні умови. І сьогодні такі умови у вас є».

Цього року коштом обласного бюджету в училищі, крім будівництва футбольного поля, провели капремонт у приміщеннях, придбали обладнання для харчоблоку, медчастини, кабінету хімії тощо. Також кошти виділили на коригування проекту будівництва басейну.

«Ми отримали великий подарунок, який буде служити десятиліттями не тільки дітям нашого училища, а й дітям всієї Харківської області та України, - сказав директор Харківського обласного вищого училища фізкультури та спорту Анатолій Попов. - Упевнений, що на цьому стадіоні, на цих велосипедах, у цих спортивних залах виростуть гідні люди. У нас будуть чемпіони. І це все завдяки нашим керівникам. Велике вам спасибі від всіх дітей! Ми прославимо Україну. Ми обіцяємо!».

Міністр молоді та спорту України підкреслив, що Харківська область - серед лідерів в Україні в оновленні спортивної інфраструктури та розвитку спорту.

«Держава оголосила курс на децентралізацію. І зробила так, щоб саме громади, місцеві ради, обласні адміністрації займалися розвитком спортивних об'єктів у країні. Тому що диктувати, що необхідно зробити тут, у Харкові, з Києва, на мій погляд, абсолютно недоцільно. А ми завжди любимо й підтримуємо тих, хто вболіває за спорт, у тому числі вашу голову Юлію Світличну», - сказав Ігор Жданов.

Учасником свята в училищі став також перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Він передав усім присутнім привітання від президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера національної збірної України з футболу Андрія Шевченка.

«Хочу подякувати Харківській області за те, що національна збірна команда України отримала тут свій дім. За останні 2 роки національна збірна на «Металіст-арені» провела 3 зустрічі - з сербами, турками та чехами. І отримала 3 перемоги. Я вдячний кожному з вас, хто підтримує збірну», - сказав Вадим Костюченко.

Він передав учням закладу сертифікати на безкоштовне відвідування всіх матчів національної збірної України з футболу, а також м'яч з автографами гравців збірної для музею училища.

Як ми писали раніше, системна підтримка спорту є пріоритетом для керівництва Харківської області. «Ми себе позиціювали та будемо позиціювати як спортивний регіон, спортивну столицю. І будемо підтримувати талановиту молодь, щоб вона сходила на найвищі щаблі наших національних та міжнародних змагань», - сказала голова ХОДА на фіналі чемпіонату України з боксу.

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що до Харкова повертаються вагомі європейські світові події.Харків має сталі спортивні традиції, інфраструктуру і досвід, і на рівні регіону  чемпіонат по боксу буде проведено на високому рівні, у тому числі, рівні безпеки. 

Раніше досягнення Харківської області щодо розвитку спорту відзначив президент Федерації біатлону України, віце-президент НОК України Володимир Бринзак. Він повідомив, що за останній час у регіоні відкрито 5 нових відділень біатлону (не тільки в місті Харків, але й у Вовчанському, Чугуївському та Краснокутському районах).

«На стадії завершення підготовки до відкриття - відділення в Лозовій та Пісочині. Я в українському спорті вже 50 років і можу відзначити, що, напевно, у вас найбільш спортивний губернатор в Україні, - сказав Володимир Бринзак. - Тому що я знаю ситуацію та бачу, які справи робляться, в тому числі в тому виді спорту, який я за дорученням держави представляю. За 3 роки практично «з нуля» зроблено такий крок уперед, що ми просто дивуємося та ставимо це за приклад для всіх областей України».

comments powered by HyperComments