Світлична взяла участь у підсумковій нараді прокуратури Харківської області

Четвер, 24 січня 2019, 16:18
Під час колегії обговорили стан протидії злочинності у Харківської області, диверсійним та терористичним проявам, а також питання забезпечення дотримання законодавства під час виборчої кампанії.
Світлична взяла участь у підсумковій нараді прокуратури Харківської області

Як повідомляє прес-служба ХОДА,  Юлія Світлична акцентувала увагу правоохоронців на питаннях протидії диверсійним та терористичним проявам.

«Прошу Національну поліцію, Службу безпеки у взаємодії з прокуратурою Харківської області особливу увагу приділити саме цьому питанню. Ми розуміємо з вами, що кожна дата, подія та кожен процес, що відбувається на території України або області, можуть бути використані для того, щоб дестабілізувати ситуацію. Ми не повинні піддаватися тому спокою, який у нас є. Ми розуміємо з вами, як ніхто, що безпека та спокій дуже крихкі. Усі наші зусилля повинні бути зосереджені на тому, щоб не допустити якихось проявів дестабілізації на території Харківської області», - наголосила Юлія Світлична.

Вона також відзначила, що окрему увагу правоохоронці мають приділяти безпеці та охороні критичної й економічної інфраструктури на території області.

У своїй доповіді прокурор Харківської області Юрій Данильченко відзначив, що першочергову увагу минулого року було приділено унеможливленню проявів бандитизму, тероризму, розкриттю кримінальних порушень, пов’язаних з фінансуванням сепаратизму, незаконним використанням державних коштів та земельних ресурсів. Так, торік у регіоні було викрито та примусово повернуто до країн походження 47 прибічників радикальних рухів, блоковано 3 стійкі канали надходження до регіону зброї. Також органами прокуратури було відшкодовано збитків на суму 50 млн грн, у тому числі інтересам держави та територіальних громад - на суму 22 млн грн. Із незаконного володіння повернуто 113 га земель тощо.

«Приємно констатувати, що результати організації роботи обласних компетентних органів у сфері протидії організованій злочинності отримали високу оцінку з боку керівництва Генеральної прокуратури України, а також Консультативної місії Європейського Союзу. Викрито вдвічі більше стійких злочинних угрупувань, 19 проти 10 - в 2017 році», - відзначив прокурор області.

Нагадаємо, 22 січня голова ХОДА та Міністр внутрішніх справ України взяли участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів. У рамках заходу розглядали два головні питання: заходи для подальшої стабілізації криміногенної обстановки на території Харківського регіону та забезпечення прозорості й законності під час виборчого процесу.

Під час наради Юлія Світлична відзначила, що на Харківщині налагоджена дуже дієва спільна робота правоохоронних та силових структур, яка забезпечує мирне життя та спокій у регіоні.

Під час наради також розглянули статистику щодо криміногенної ситуації на Харківщині, відзначивши зниження кількості тяжких злочинів та зростання показників їх розкриття. Увагу правоохоронців також акцентували на низці резонансних злочинів, які відбулися в регіоні в останні місяці. Через ці злочини з 21 по 31 січня будуть проведені профілактичні заходи з відпрацювання Харківського регіону.

comments powered by HyperComments